Press "Enter" to skip to content

Rodzaje reklamy zewnętrznej

Reklama zewnętrzna nazywana jest z języka angielskiego outdoorową czy też uliczną reklamą.
Outdoor oznacza reklamę, która jest eksponowana na zewnątrz na celowo do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: billboardach, filarach ogłoszeniowych, nośnikach zainstalowanych na wiatach przystankowych bądź kioskach, tablicach elektronicznych względnie telebimach.

Druk

Autor: Peter Kofler
Źródło: http://www.flickr.com
Reklamy zewnętrzne należą do technik marketingu niestandardowego albo marketingu partyzanckiego. Przykładem takowej reklamy może być opakowanie domu bądź reklama wielkoformatowa z wykorzystaniem trójwymiarowych form.
rodzaje reklam outdoorowych: billboardy Wrocław to popularne tablice wielkoformatowe określone do prezentacji plakatów reklamowych. Najczęściej lokowane są przy ulicach poza obszarami zabudowanymi. Billboard nierzadko bywa podświetlony dla zapewnienia odpowiedniej widoczności plakatu nocą. Citylight – jest to panel reklamowy o wymiarach 1,20 × 1,80 m. Plakat reklamowy zawieszany jest za szybą a także podświetlany. Citylight montowane bywają na wiatach przystankowych, latarniach bądź jest wolnostojącą reklamą. Reklama pneumatyczna – to reklama dmuchana, posiada mobilny pneumatyczny nośnik zewnętrznej reklamy. Jest szybka w instalacji i bezproblemowa w przewozie, a do tego efektownie się prezentuje. Używana bywa na imprezach plenerowych. Reklama wielkoformatowa – tego rodzaju reklamy posiadają powierzchnię powyżej 100 m². Z reguły są instalowane na ścianach budynków czy też na rusztowaniu w trakcie remontu budynku.

Reklamy wielkoformatowe zrealizowane są z winylowej siatki backlight, jaka przepuszcza światło lub z pełnego winylu frontlight, jaki światła nie przepuszcza.

Czy myślisz, że umieszczone tu dane są interesujące? Jeżeli tak, to przejrzyj stronę www (http://goldkram.eu/forms_kontakt.htm), a odnajdziesz w tamtym miejscu nie mniej ważne wiadomości, które przyciągną Twoją uwagę.

Reklama wielkoformatowa może także mieć formę wolnostojącej reklamy.

Comments are closed.