Press "Enter" to skip to content

Ręcznik, który polubi Twoje dziecko

Tuż po urodzeniu dziecka kobiece ciało jest dalekie od ideału. Minie jeszcze nieco czasu, zanim powróci do dawnej formy, lecz na aktywność fizyczną, np. wizytę na basenie możemy sobie pozwolić już parę tygodni po porodzie. Dlaczego by nie powiązać przyjemnego z pożytecznym i nie udać się na basen razem z dzieckiem?

basen

Autor: AForestFrolic
Źródło: http://www.flickr.com

Na pływalnię można zabrać już paromiesięczne dziecko, które nie choruje, prawidłowo się rozwija i pewnie unosi oraz trzyma główkę. Zabawy na basenie mogą być świetną formą ruchu, zarówno dla opiekunów jak i mniejszych amatorów kąpieli. Niemowlęta czują się doskonale w wodzie, a zabawa w basenie pomaga im rozwijać coraz to nowe umiejętności. Zgadza się, pierwsza wizyta na basenie bywa powodem do stresu, toteż odpowiednie przygotowanie do przedsięwzięcia to sprawa priorytetowa. Jakie artykuły dla dzieci warto wziąć na basen? Przede wszystkim optymizm i dużo uśmiechu.

Spójrz na ten intrygujący artykuł i odkryj więcej tu (bajkowyslub.com/). Zapewne nie będziesz żałować. Nie zwlekaj ani chwili! Zrób to teraz!

Są takie elementy, bez których pielęgnacja malucha obejść się nie może. O czym mowa? O miękkich, ciepłych, wykonanych z wysokiej jakości bawełny ręcznikach. Ręczniki kąpielowe na to szeroki wachlarz wzorów i odcieni! Niech nie ujdą naszej uwadze ręczniki z kapturkiem, które dobrze chronią przed zimnem również główkę malucha. Sprawdzają się zwłaszcza w przypadku dzieci o dłuższych czuprynach i pozwalają na ich błyskawiczne wytarcie z wody.

Basen

Autor: eu –
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie do innych ręczników dziecięcych, powinny być wykonane z materiału, który dobrze wchłania wilgoć oraz pozwala zatrzymać ciepło. Na rynku czeka na nas wiele tego rodzaju ręczniczków, w wesołych kolorach i wzorach, które dodatkowo umilą czas maluchowi. Wycieranie delikatnym, miękkim ręcznikiem będzie miłym akcentem na zakończenie kąpieli – ochroni dziecko przed zimnem oraz umożliwi dokładne wytarcie delikatnej skóry malucha. Pływalnie oczekują, by niemowlęta pływały w jednorazowych pieluchach. Takie pieluszki, dzięki wyjątkowemu wkładowi chłonącemu nie pęcznieją, natomiast ich wyjątkowa budowa i odpowiednie materiały nie ulegają uszkodzeniu w wodzie. Wszak kąpiel w basenie powinna być tylko przyjemnością! Zobacz więcej na: sklep Fiorino.

Comments are closed.