Press "Enter" to skip to content

Praktyczne ozdoby na lato

Wiosna i lato to pory roku, kiedy cieplejsze kurtki i płaszcze zastępujemy nieco lżejszą odzieżą. Rzecz jasna ważną składową stylizacji pozostają dodatki, jakie w słoneczne dni powinny zwracać uwagę kolorami, a niekiedy także niebanalnymi wzorami. Jak wybierać dodatki na lato?

odbicie - zdrowie

Autor: Derek Clark
Źródło: http://www.flickr.com

Okulary przeciwsłoneczne

Chociaż okulary przeciwsłoneczne można zakładać zarazem latem, jak i zimą w trakcie słonecznych dni, to o wiele częściej kojarzymy je z upalną pora roku. Jest to nie tylko dekoracyjny, ale również praktyczny dodatek – sprawdzi się zarazem na ulicy, na plaży jak i z chwilą prowadzenia auta. Okulary Dita to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy podążają za modą i cenią sobie jakość zakupywanych produktów. Gwarantują one nie tylko modny wygląd, ale również będą idealnie komponowały się z letnimi kreacjami. Okulary Oakley i innych rozpoznawanych marek modowych mogą być też prezentem dla każdej elegantki – np . Jakie oprawki będą najlepiej wyglądać latem? Moda jest różna, jednak warto kierować się w pierwszej kolejności własnym gustem i wybierać modele najbardziej dopasowane do kształtu twarzy – tylko w ten sposób będą one wyglądały dobrze, bez względu na to, czy są to okulary Gucci, czy też okulary Dita. Na szczęście lato to okres, gdy pozwalamy sobie na większą swobodę w stylizacjach, stąd także kolorowe oprawki będą prezentować się świetnie.

panorama - zdrowie

Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com

Modna biżuteria dla kobiet
Każda kobieta uwielbia biżuterię. Niektóre panie decydują się na piękne kamienie, zaś inne gustują w cieniutkich łańcuszkach, które są ledwo widoczne, a jednocześnie dyskretne. Lato kojarzy się z ozdobami w mocnych kolorach, dlatego warto kupić sobie bransoletkę z kolorowych nitek i ciekawymi zawieszkami podkreślającymi wakacyjny charakter całej kreacji, albo – odzwierciedlającymi ważne wydarzenia w życiu. Piórka i kamienie w stylu boho będą świetnie komponować się z delikatnymi sukienkami i spódnicami, a powracający co roku motyw marynarski podkreśli oczywiście biżuteria w kolorach białym, niebieskim i czerwonym oraz takie motywy, jak kotwica czy też koło sterownicze. Kolorowe sznurki, koraliki, kamienie czy pióra to zazwyczaj wybierane dodatki na lato. Zobacz też

Comments are closed.