Press "Enter" to skip to content

Posiadanie potomstwa bywa najcudowniejszym doświadczeniem w życiu niejednego człowieka

Ludzie, którzy nie przypadkiem podejmują decyzję o rodzicielstwie, będą najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.
Dzieci to najcudowniejszy dar w życiu dla każdego rodzica.

dzieci

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com
smoczki

Autor: znanenieznane.pl
Źródło: znanenieznane.pl
Uwielbiamy nasze maleńkie bobaski znacznie wcześniej, niż pojawią się na świecie. Już w czasie ciąży mówimy do nich w brzuchu, gdyż udowodniono, że ma to znaczący wpływ na ich rozwój i spokój. Puszczamy im ukochaną muzykę oraz czytamy bajeczki. Po porodzie troszczymy się o nasze cudo przez cały czas. Mimo wielkiego zmęczenia i braku snu nie zamienilibyśmy się z nikim innym, gdyż nasz brzdąc skradł nasze serce od pierwszej chwili. Brzdąc jest później naszym skarbem przez całe życie. Staramy się, aby zdrowo się odżywiał i przykładnie uczył. Chcemy go wychować na mądrego człowieka, dlatego swym przykładem pokazujemy, co to uczciwość i szacunek dla drugiego człowieka.

Jeżeli twierdzisz, że opisywany tutaj tekst jest cenny oraz szukasz czegoś podobnego, to kliknij jeszcze ten odnośnik, a zobaczysz więcej informacji wakacje w poznaniu.

Pragniemy także, aby jego ciuszki były zrobione z dobrej jakości tkanin. Nie kupujemy azjatyckich produktów. To samo tyczy się zabawek. Drobiazgowo sprawdzamy region pochodzenia (dobrze byłoby, jeśli byłyby zrobione w Unii Europejskiej) i wiek oseska, dla którego przygotowano zabawkę. Najlepiej byłoby, żebyśmy ograniczyli liczbę kiepskich zabawek na rzecz droższych, ale rozwijających zmysły oraz wyobraźnię. Edukacyjne zabawki są współcześnie niezwykle modne.

Naukowcy dowiedli, że z zabawkami powinniśmy iść w jakość, a nie ilość. Wtedy berbeć będzie zdolniejszy. Pamiętajmy też o tym, aby od samego początku czytać mu bajeczki.