Press "Enter" to skip to content

Posiadanie potomstwa bywa najcudowniejszym doświadczeniem w życiu niejednego człowieka

Ludzie, którzy nie przypadkiem podejmują decyzję o rodzicielstwie, będą najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.
Dzieci to najcudowniejszy dar w życiu dla każdego rodzica.

dzieci

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com
smoczki

Autor: znanenieznane.pl
Źródło: znanenieznane.pl
Uwielbiamy nasze maleńkie bobaski znacznie wcześniej, niż pojawią się na świecie. Już w czasie ciąży mówimy do nich w brzuchu, gdyż udowodniono, że ma to znaczący wpływ na ich rozwój i spokój. Puszczamy im ukochaną muzykę oraz czytamy bajeczki. Po porodzie troszczymy się o nasze cudo przez cały czas. Mimo wielkiego zmęczenia i braku snu nie zamienilibyśmy się z nikim innym, gdyż nasz brzdąc skradł nasze serce od pierwszej chwili. Brzdąc jest później naszym skarbem przez całe życie. Staramy się, aby zdrowo się odżywiał i przykładnie uczył. Chcemy go wychować na mądrego człowieka, dlatego swym przykładem pokazujemy, co to uczciwość i szacunek dla drugiego człowieka. Pragniemy także, aby jego ciuszki były zrobione z dobrej jakości tkanin.

Jeśli zainteresowała Cię ta kwestia, szybko sprawdź link laminowanie stron a poznasz o wiele większą ilość informacji, które na pewno wywołają na Twojej twarzy śliczny uśmiech.

Nie kupujemy azjatyckich produktów. To samo tyczy się zabawek. Drobiazgowo sprawdzamy region pochodzenia (dobrze byłoby, jeśli byłyby zrobione w Unii Europejskiej) i wiek oseska, dla którego przygotowano zabawkę. Najlepiej byłoby, żebyśmy ograniczyli liczbę kiepskich zabawek na rzecz droższych, ale rozwijających zmysły oraz wyobraźnię. Edukacyjne zabawki są współcześnie niezwykle modne.

Naukowcy dowiedli, że z zabawkami powinniśmy iść w jakość, a nie ilość. Wtedy berbeć będzie zdolniejszy. Pamiętajmy też o tym, aby od samego początku czytać mu bajeczki.