Press "Enter" to skip to content

Pokój w hotelu, między funkcjonalnością, a estetyką

Aby mieć zdrowie i osiągnąć zadowolenie, należy robić właściwe rzeczy w odpowiednim miejscu i stosownym czasie – mawiają Chińczycy. Tak właśnie ma się sytuacja ze spaniem. W zależności jak dobrze wypoczęliśmy, zależy cały dzień, z tego powodu łóżko pełni najważniejsze funkcje w pokoju hotelowym. To łóżko wpływa na komentarz gości, którzy mogliby zaproponować hotel innym.

pokój

Autor: Hotel Montecatini Terme
Źródło: http://www.flickr.com

W internecie podstawową kwestią oprócz sprawdzenia ceny jest odszukanie komentarzy gości na jego temat. A, że gość hotelowy większość czasu spędza na łóżku: nie tylko zapada na nim w sen, ale również siedzi, oglądając telewizję, czyta, czy odbiera maile, warto więc wybierać te najlepsze.

Jaki model łóżka wybrać? Taki, który będzie współgrał z resztą pomieszczeń. Wszystko zależy od wystroju hotelu. Jeśli są to rustykalne klimaty warto wybrać łóżka drewniane lub kute, zaś podwójne łóżka hotelowe, z wygodnym materacem i pachnącą pościelą odnajdą się w bardziej eleganckim stylu.

Naprawdę fascynuje Cię opisywana kwestia? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz treść na witrynie (https://www.marmex.pl/szafy-mlodziezowe/), którą znajdziesz w podobnym serwisie!

Musimy wiedzieć, że to tkaniny „ubierają” wnętrza, więc w duecie z pościelą w kwiaty czy kratę, łóżko będzie wyglądało doskonale. Przy łóżku z całą pewnością muszą stanąć szafki poboczne, które sprawią, że przestrzeń obok łóżka stanie się jeszcze bardziej przyjemna i „otuli gości swymi ramionami”.

Niezwykły nastrój w pokoju hotelowym uzyskamy przy pomocy paru niedużych lampek stojących czy kinkietów. Wyposażenie pokoju hotelowego w stylu nowoczesnym dobrze jest zmniejszyć do minimum, porady . Meble powinny posiadać subtelną fakturę i wyrafinowaną formę, z tego powodu komody z rysunkiem słojów nie będą odpowiednie.

pokój

Autor: Uetliberg
Źródło: http://www.flickr.com

Pokój hotelowy musi wykazywać się nie tylko funkcjonalnością, ale i stroną wizualną. Słusznie, jeśli jest zaaranżowany w taki sposób, że nie zawiera zbędnych elementów – tym większe ma to znaczenie, jeśli przeszkadzałyby utrzymanie pokoju w ładzie. Meble hotelowe oraz inne elementy wyposażenia, nie muszą pochodzić od wybitnych projektantów, ważne jest to, by nie były one zniszczone i brudne – zarysowane blaty, czy smętnie zwisające drzwiczki szafek, bez wątpienia wywrą negatywny odbiór u gościa.

Comments are closed.