Press "Enter" to skip to content

Podaruj nowe życie swoim pokojom.

Kiedy zastanawiasz się nad tym jak powinien wyglądać twój ulubiony pokój, od razu przed oczami przewijają Ci się różne rodzaje mebli. Ich niesamowite połączenie, potrafi dać jedyne w swoim rodzaju efekty. Wystarczy pobudzić wyobraźnię, aby z normalnych rzeczy, wyczarować zupełnie nową jakość.

wnętrze

Autor: Leo Torri
Źródło: DuPont™ Corian®

Takie oryginalne meble (dostępne tu) mogą na długo radować nawet najbardziej wyrafinowane oko. Nasze wnętrza, bez względu na to czy to dom, czy miejsce pracy, mogą przy pomocy małych kosztów, otrzymają drugie życie.

W jaki sposób to zrobić? Wystarczy poświęcić troszkę czasu, odrobina chęci, jakieś grosze na materiały i a oprócz tego plan działania. Na początku sprawdźmy naszego umeblowania. Jeśli nasze stoły szafki, które mają obdrapane nogi może warto pomyśleć o ich odświeżeniu. Nowe kolory mogą stanowić idealny wstęp do innych zmian, a np. pastelowa szafka, złoty stół będą z cała pewnością oryginalnie prezentować się na tle innych mebli. Inną sprawą są ściany. Na nich najpierw znać upływ czasu. Jeśli znudziły nam się jednostajne kolory, to może warto je troszkę ożywić.

Czyżbyś miał chęć na więcej artykułów na opracowany tu temat? Namawiamy zatem do kolejnej strony – po prostu naciśnij to dalmierze laserowe i przenieś się do naszego portalu.

meble

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Interesującym motywem są szablony, które można nabyć w większości sklepów z elementami dekoracyjnymi. Zestawione ze sobą w dowolny sposób, tworzą np. kompozycje kwiatowe lub etniczne. Praktykowanym rozwiązaniem są fototapety. Do kosza można włożyć dawne zdjęcia lasów, które bardziej szpeciły niż zdobiły ściany. Dziś możemy znaleźć tapetę na praktycznie każdy temat. Ich wykonanie jest praktycznie idealne. Prawie zawsze dodatek w postaci takiego zdjęcia potrafi zdziałać dużo.

Jeżeli jednak cenimy klasyczny wygląd naszych ścian, skupmy się na meblach. Dzięki właściwemu wyborowi elementów naszego wyposażenia, będziemy cieszyć się widokiem naszego zmienionego mieszkania przez dalsze lata. Idealnym miejscem do znajdowania oryginalnych mebli są pchle targi. Możliwości jest dużo, stąd też zastanówmy się, jaki cel chcemy osiągnąć i zmierzajmy do niego. W sklepach znajdziemy tak dużo odpowiednich narzędzi do tego, że z pewnością każdy będzie mógł wprowadzić swój zamiar.