Press "Enter" to skip to content

O tym czemu warto się dokształcać. Jakie to korzyści przynosi oraz jak wpływa na zdolności każdego z nas, ale także na korzyści dla firmy

Obecne czasy są niesamowicie zmienne, wszystko ulega zmianie w zastraszającym tempie, aż ciężko to w jakiś sposób okiełznać. W taki sposób bardzo uzasadnione staje się twierdzenie, iż warto się doszkalać, żeby za tym wszystkim nadążyć. Z jednej bowiem strony mamy te zmiany, z kolejne coraz bardziej wymagających prawodawców. Aby to pogodzić i się odnaleźć w rzeczywistości konieczne jest, by szkolić się na bieżąco, pamiętając o odkrywaniu najnowszych trendów w danej dziedzinie. Na pewno każdy pracodawca chciałby mieć w swoich szeregach pracowników, którzy odznaczają się zdobywania ciągle wiedzy, a także dostosowania własnych działań do zmian, które mają miejsce na rynku.

szkolenie

Autor: Scott Meyer
Źródło: http://www.flickr.com
Elastyczność – to słowo klucz w obecnych czasach, pokazuje że jeżeli tylko przystajemy “na chwilę”, zadowolimy się rzeczami, które już umiemy i nie pójdziemy choćby o krok do przodu, to można mieć trudności z awansem, lepszą praca lub też nowym kontraktem. Dotyczy to wielu dziedzin, szczególnie natomiast odnosi się to do tematu nowych mediów, multimediów czy najnowszych technologii. Takie więc dokształcanie jak szkolenia ISTQB (sii.pl/offer-page/testing/).

Jest to szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą zdawać egzamin ISTQB Certified Tester Foundation Level.https://www.logintrade.pl/aukcje-elektroniczne aukcje elektronicznePrzygotowanie do takiego testu to merytoryczna baza, która otwiera drzwi do uzyskania jednego z bardziej cenionych na świecie IT certyfikatu testerskiego i kontynuacji tej właśnie ścieżki kariery. Kształcenie się zawsze rzutuje na profesjonalizm i jakość wykonywanej pracy, natomiast wyszkolony pracownik jest w stanie poprawić ilość i jakość wyników, a także minimalizować popełniane błędy.

podczas szkolenia

Autor: HonoluluDistrict
Źródło: http://www.flickr.com
Szkolenia dają możliwość pozyskania praktycznych umiejętności, a także użycie zdobytych do tej pory doświadczeń, by rozwijać własne umiejętności, zdecydowanie czyniąc to z pożytkiem dla przedsiębiorstwa, w którym się pracuje. Szkolenia przeprowadzane w firmach, przykładowo consulting it pomagają pracownikowi bardziej identyfikować się z miejscem pracy, jak również ułatwiają zrozumienie celów, strategii i działań, jakie są podejmowane (warto z tego skorzystać). Wpływają niesamowicie pozytywnie na umiejętności menedżerskie kadry kierowniczej, co w rezultacie objawiać się może wzrostem motywacji jak i efektywności pracy całego zespołu. Jak widać profity z tego rodzaju szkoleń są spore, zarówno dla pracownika jak również właściciela firmy.

Comments are closed.