Press "Enter" to skip to content

Niejeden rodzic pragnie, żeby jego dziecko nie chorowało – z tego powodu trzeba troszczyć się o jego odporność, ale również chronić uszy.

Każdy lekarz poinformuje nas, że maluchowi należy nakładać czapeczki, żeby nie zawiało mu uszów. Owe zapalenie może prowadzić do różnych nieprzyjemnych następstw razem z zapaleniem mózgu oraz niechcianym pobytem w szpitalu.

angielski

Autor: marielinden4
Źródło: http://www.flickr.com
Aby tego uniknąć, należy dbać o maleńkie uszy naszej kruszyny.
Czapka dla noworodka nie powinna być utrapieniem (czapki dla noworodków).

Tak samo zajmujące materiały znajdują się w analogicznym serwisie. Jeśli pragniesz je poznać – zobacz pod linkiem pudełko na prezent duże, który jest tutaj!

Dziś wykonuje się je z bardzo delikatnych materiałów, żeby nie podrażniać gładkiej skóry dziecka. Czapeczki takie muszą mieć atest Wspólnoty. Warto dobrze pomyśleć, aby nie były to tanie materiały z Azji bez należytego sprawdzenia. Dziś takie nakrycia głowy bywają niezwykle słodkie – zwykle mają wyszyte postaci z kreskówek albo doszyte uszka, co ma sprawić, że nasze maleństwo będzie wyglądało jak mały, słodziutki niedźwiadek.

czapka dla noworodka

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Filmy

Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy nasz synek będzie już starszy mamy możliwość kupić mu czapki dla chłopców. Modne często są takie, które obecnie posiadają naszyte znane w danym okresie postacie z bajek albo filmów (). Jeśli przykładowo w multikinach mamy szansę dziś obejrzeć nowy film z Supermanem to na pewno ów motyw będzie hitem roku. Pewne jest także, że mały mężczyzna za nic w życiu nie zechce zakładał różowej czapki.

Jeśli chcemy, to istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że będziemy w stanie kupić czapkę w zestawie razem z kominem.
Czapki ochraniają maluchy przed zapaleniami. Dlatego należy je zachęcać do ich zakładania. Jeśli dodatkowo ładnie wyglądają, to jest to spory plus.

Comments are closed.