Press "Enter" to skip to content

Leczenie niepłodności w Białymstoku, w jednej z najlepszych, fachowych i najbardziej prestiżowych klinik

Każdy wie, że kwestia in vitro obecnie porusza bardzo wiele kontrowersyjni. Jest ona jednakże dla poszczególnych osób jedyną możliwością na posiadanie potomstwa. A przecież wielu ludzi wie, że posiadanie dziecka jest najwspanialszą rzeczą w życiu. Metoda in vitro jest poświęcana parom, które pomimo wielu prób i leczenia nie mają opcji w naturalny sposób mieć potomstwa.

Wszyscy też wiedzą, że nerwy nic korzystnego nie wnoszą, a osoby zmagające się z bezpłodnością mają ich bardzo dużo. Według badań na globie istnieje 60-80 mln par, które spotyka chwilowo lub na stałe problem bezpłodności. Zapłodnienie in vitro to zapłodnienie pozaustrojowe – sztuczne, które jest wykonywane w warunkach laboratoryjnych. W tej technice dąży się do zapłodnienia komórki jajowej poza ciałem matki. Pobrane komórki jajowe i plemniki są umiejscawiane na specjalnych płytkach, potem przykrywa się je i pozostawia. Po parunastu godzinach najczęściej uzyskuje się zapłodnienie. Tak powstały zarodek po czasie 2-3 dni jest transportowany do macicy kobiety.

dziecko z in vitro

Autor: Nice
Źródło: Nice

Najczęściej lekarze umiejscawiają 2 zarodki, a w szczególnych już przypadkach 3 lub 4.

Jeśli jesteś zadania, że prezentowana kwestia jest ciekawa, wejdź na ten odnośnik, w źródle także przeczytasz coś wartego uwagi!

Po tym trzeba poczekać, a najczęściej po dwóch tygodniach możemy dostać już wynik, czy zabieg się powiódł. Jedna z przodujących w branży klinik jest usytuowana w miejscowości Białystok i jednogłośnie jest sławna też ze swoich przełomowych badań – więcej o ofercie in vitro Białystok. Zabieg przeprowadza się szczególnie dopiero wtedy, gdy para wyczerpała inne możliwości leczenia bezpłodności. Znaczącą kwestią jest tu także wiek kobiety. Niestety po 36 roku życia u większości kobiet zauważa się niższy poziom udanego zabiegu, a tym samym wzrasta szansa posiadania dziecka z wadami genetycznymi. Podczas dwóch początkowych prób zapłodnienia odsetek powodzenia jest prawie taki sam i wynosi 20%, zaś w trzecim cyklu odrobinę spada. Na nieszczęście w trakcie kolejnych prób szanse na zajście w ciążę dzięki tej metodzie istotnie maleją.

Współcześnie to Białystok dzierży najlepszą klinikę leczenia niepłodności w Polsce. Dzięki wielu publikacjom i udowodnionym, wiarygodnym badaniom ma niesamowicie dobrą reputację.

Comments are closed.