Press "Enter" to skip to content

Lateksowe ciuchy i bielizna erotyczna

Oczywiste jest, że wszyscy potrzebujemy ubrania. Ich wybór jest tak duży, że potrafimy długie godziny spędzić w sklepie, oglądając, zastanawiając się oraz nabywając spodnie, spódniczki, koszulki, swetry i mnóstwo innych ciuchów. Myśląc o odzieży, mamy przede wszystkim na myśli odzież wierzchnią. Ale nie możemy zapominać również o tym, co nosimy pod spodem – o bieliźnie.

Na co dzień zazwyczaj większość z nas nie poświęca bieliźnie większej uwagi. Zmieniamy majtki, skarpetki i biustonosze oraz skupiamy się najmocniej na odzieży wierzchniej.

Jeżeli potrzebne Ci inne tego typu dane na omawiany tu wątek, to bez wątpienia przyda Ci się to cenne i wiarygodne źródło.

A przecież bielizna to tak ważna część naszej garderoby! Poza tym rynek oferuje tak sporo typów bielizny, że naprawdę mamy w czym wybierać.

Mężczyźni mogą zdecydować się na bokserki lub majtki, a dla tych odważnych są nawet męskie stringi. Generalnie jednak faceci niezbyt przejmują się tymi częściami garderoby – bokserki czy skarpety powinny być przede wszystkim wygodne, a kwestia na przykład koloru nie jest już tak istotna.

bielizna

Autor: Tracy Hunter
Źródło: http://www.flickr.com

Sprawa ta zmienia się o 180 stopni w przypadku kobiet. Wiele z nich potrafi spędzić w internetowym lub też stacjonarnym sklepie bieliźniarskim sporo czasu – zapoznaj się z ofertą Wybór modeli staników, fig, rajtuz czy koszul nocnych jest tak spory, że niejeden mężczyzna złapie się za głowę, gdy na przykład będzie chciał kupić swej żonie bieliźniarski prezent. Jeżeli mężczyzna nie wie, jaki dokładnie rozmiar stanika nosi jego partnerka (przecież kto by się połapał, co dokładnie znaczą te dziwaczne oznaczenia liczbowo-literowe na metkach), jako upominek może zakupić na przykład koszulkę nocną lub (by nadać związkowi trochę pikanterii) lateksowe ubrania. Ciekawym pomysłem na tego rodzaju erotyczny prezent jest również bodystocking – . Tego typu bielizna występują ze standardowymi oznaczeniami określającymi ubrania, to znaczy XS, M, XL itp., tak więc żaden pan nie będzie miał trudności z wyborem bielizny we właściwym rozmiarze.

Jak widać, bielizna może być nie tylko zwyczajnym ciuchem powszechnego użytku, któremu nie poświęcamy za wiele uwagi, ale przy odrobinie chęci, może stać się na przykład wspaniałym prezentem, z którego zarówno obdarowana (dama) jak i obdarowujący może być usatysfakcjonowana…

Comments are closed.