Press "Enter" to skip to content

Kurs na funkcjonalność, czyli jakie ubrania cieszą się u nas dużym zainteresowaniem

Ubranie, w którym jedziemy do sklepu bądź nawet do biura powinno być nade wszystko wygodne. Czterdziestolatki, które niemal przez cały dzień doskonale czują się w sandałach na wysokiej koturnie póki co należą do mniejszości, a w gorące dni marynarki wkładają tylko mężczyźni idący na biznesowe spotkanie. Natomiast w spodniach, bluzeczce czy butach chcemy czuć się wyjątkowo swobodnie, a garderoba, która nam ową swobodę zapewnia cieszy się największym zainteresowaniem ze strony konsumentów.

ubrania - landszaft

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Dżinsy są prawdopodobnie najpopularniejszymi częściami garderoby, i to nie tylko w naszym kraju. O ich popularności przesądza uniwersalność. Doskonale pasuje do nich tak bluza Adidas, jak i gustowna koszula męska w pasy. Kontynuuj Dlatego w granatowych albo czarnych jeansach można spokojnie pójść do przyjaciół w odwiedziny, jak i udać się na skromne przyjęcie. Do tych spodni pasują również wszystkie rodzaje obuwia. Gdy ktoś ceni markę Puma, Gino Rosi lub Badura buty tych producentów będą idealnym uzupełnieniem każdej kreacji i oczywiście trzeba je mieć.
Z kolei jeżeli pod uwagę weźmiemy inne elementy garderoby, to taką samą popularnością cieszą się lekkie podkoszulki. Najkorzystniej wyglądają one w zestawieniu z odzieżą sportową. Tą zasadę można również zastosować do obuwia, na przykład do tak cenionych marek, jak Reebok czy Geox buty z tak znanym logo są poza tym wygodne i można je przecież wkładać nie tylko w czasie codziennego treningu. Buty Geox na stronie Ceneo Pomimo tego że w różnokolorowych bawełnianych podkoszulkach chodzimy dość często, to rzecz jasna wspomniany fakt nie oznacza, że tak samo często rezygnujemy z kupowania szykownych kreacji na specjalne okazje. Tak czy owak dla niektórych zapracowanych bizneswomen pastelowe kostiumy firmy Figl czy marynarki z metką H&M stanowią istotny element każdej stylizacji.

Dziś moda stała się tematem licznych artykułów w kolorowej prasie, programów radiowych czy nareszcie przedmiotem dociekliwych badań socjologicznych. I oczywiście nie trzeba być specjalistą, żeby wiedzieć, że wygodnymi kreacjami konsumenci zawsze będą zainteresowani. Jeżeli nawet pracują w wielkiej korporacji, to w trakcie urlopu albo po pracy chcą nosić mniej oficjalną odzież.

Comments are closed.