Press "Enter" to skip to content

Kupujemy meble do nowego mieszkania.

Wprowadzając się do nowego mieszkania, zwykle ogarnia nas amok zagospodarowania na nowo powierzchni. Przeprowadzka to dobra okazja do pozbycia się starych mebli i kupienia nowych. Dlatego też nie myślmy za długo, pakujmy manatki i róbmy powierzchnię na nowe.

W domu, oprócz funkcjonalnych mebli, powinny znaleźć swoje miejsce także gadżety. Swoją obecnością nie tylko ocieplają wnętrze, ale również wzbogacają samo miejsce. Nawet, jeśli w nowe miejsce przeprowadzamy się ze starymi meblami, odejmijmy im trochę lat przy pomocy prostych trików dostępnych na praktycznie każdą kieszeń.odnośnik lampy chors lampy chorsMeble nie muszą straszyć swoim wyglądem, jeśli tylko odpowiednio wkomponujemy je we wnętrza.

Parawan

Autor: Future PR
Źródło: Future PR

Zaczynając od ścian: nie muszą one wionąć smutkiem intensywnych kolorów lub przyprawiać o myśli samobójcze utartą bielą. Wystarczy szczypta inwencji lub skorzystanie z naszych podpowiedzi. Na początek proponujemy ściany różnobarwne, które możemy otrzymać przy pomocy przetarciu pierwszej warstwy farby mokrą ścierką. Na tak przygotowaną ścianę nakładamy fragmentami drugi kolor. I znów powtarzamy czynność tak jak poprzednio.

Innym rozwiązaniem jest nadanie ścianie danej faktury dzięki specjalnie do tego celu stworzonym tynkom szpachlowym. Na tego rodzaju tynkach możemy odcisnąć fantazyjne wzory.

Gdy ingerowanie w ściany to dla nas wyższa szkoła jazdy, postarajmy się znaleźć w galeriach elementy umeblowania, które diametralnie przemienią nasze wnętrza.

Jedyne w swoim rodzaju wrażenie robią wiszące na ścianach wachlarze. Te orientalne motywy dodadzą naszym pokojom odrobiny wytworności, a zarazem pozostawią go dalej lekkim. W kręgu kultury wschodniej pozostawią nas także parawany. Ich wybór jest nieograniczony, dlatego będą nadawać się do praktycznie każdego wnętrza. Są niezwykle plastyczne, wykonane np. z drzewa mahoniowego, mogą mieć 4 części. Części te mają najczęściej ciekawe rysunki. Rozwiązań jest dużo, wystarczy tylko chcieć i zamienić chęć w życie.

Comments are closed.