Press "Enter" to skip to content

Jeżeli myślisz o oryginalnej oraz eleganckiej aranżacji kuchni, masz możliwość ważyć się na szklane motywy między szafkami

Oryginalny wygląd kuchni ma ogromne znaczenie dla kobiet, które chcą nie tylko doskonale się czuć w tym miejscu, ale również móc chwalić się jego niebanalnym charakterem. W ostatnim czasie w aranżacji kuchni objawiły się ciekawe rozwiązania, które opierają się na szklanych motywach. W krótkim czasie uzyskały one popularność.

Kiedy płytki wydają się nazbyt nudne

lacobel

Autor: Lacobel.eu
Źródło: http://lacobel.eu/
Większość polskich kuchni została udekorowana płytkami, które zajmują miejsce pomiędzy szafkami kuchennymi. Występują one w pięknych deseniach i potrafią doprawdy pięknie przyozdobić ścianę. Jednak to rozwiązanie w ostatnich latach poważnie utraciło na popularności i coraz częściej jest wypierane przez różne materiały. Mnóstwo gospodyń doszło do wniosku, że płytki ceramiczne są zbyt proste, a po kilku latach tracą swój świeży wygląd. Z sukcesem poszukiwano produktu, który zastąpiłby je w roli okładziny kuchennych ścian. Okazało się, że wspaniale w tej roli spisuje się szkło.

Czy znasz już tak świeży materiał (https://www.morganinteriordesign.pl/)? Znajdziesz tam istotnie dużą ilość użytecznych informacji na ciekawy dla Ciebie temat. Przeczytaj a nie pożałujesz!

Szkło w kuchni wygląda rzeczywiście imponująco

Tafle szkła instalowane na ścianach kuchni oraz wypełniające przestrzeń między szafkami i półeczkami prezentują się bardzo szykownie. Nabywcy mogą dokonać wyboru między kilkoma typami szkła, jakie na dodatek jest dostępne w licznych barwach. Można poważyć się na szkło rodzaju float albo tafle szkła hartowanego, które jest bardzo solidne i wytrzymałe. Niezwykle popularne jest szkło lacobel, czyli szkło pokryte lakierem. Jest ono wytwarzane w szerokiej palecie kolorystycznej, od delikatnych pasteli po zdecydowane oraz jaskrawe kolory. Szeroki asortyment szkła

lacobel

Autor: DA-BUD
Źródło: http://www.da-bud.pl

sprawia, że można fantazyjnie aranżować swą przestrzeń kuchenną. Kiedy myśli się o czymś pełnym polotu, można zlecić na szkle druk, który stanie się wielką dekoracją pomieszczenia.

Dlaczego warto zdecydować się na szkło w kuchni?

Z pewnością sporo osób zadaje sobie pytanie, czy szkło w kuchni jest rozwiązaniem praktycznym i odpowiednim. Okazuje się, że jak najbardziej, gdyż współczesne szkło jest bardzo trwałe oraz solidne, przez długie lata utrzymuje piękną kondycję, a jego lśniąca powierzchnia sprawia, że mała kuchnia zyskuje wizualnie na powierzchni. Żeby jednak cieszyć się urodą szklanego zdobienia, należy zadbać o odpowiedni montaż oraz uszczelnienie szpar, w których szkło dotyka ściany, bo w innym wypadku wejdzie tam kurz.

Comments are closed.