Press "Enter" to skip to content

Jakim sposobem sprawić sobie idealne lustro do naszego mieszkania?

Niemal każda kobieta kategorycznie świetnie wie, jak wielce ważne jest odpowiednie lustro w domu. Kiedy jesteś chłopcem, zwykle nie przywiązujesz wielkiej wagi do tego, czy w Twoim domu znajduje się właściwej wielkości lustro – najczęściej mężczyznom wystarcza w zupełności nieduże lustro w łazience, w którym mogą się przejrzeć przed wyjściem z domu. Tymczasem dziewczyny najczęściej potrzebują ogromnego lustra, w którym mogą zobaczyć całą swoją figurę.

pozłacane lustro

Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Jedynie dzięki temu są w stanie upewnić się, że wyglądają dokładnie tak, jak zaplanowały. Jeżeli jesteś kobietą i nie masz jeszcze w swoim domu właściwego lustra, wówczas niewątpliwie powinnaś w nie zainwestować. Dobre lustro to prawdziwa inwestycja na długie lata – dzięki takiemu zakupowi będziesz mogła przeglądać się w odpowiednim lustrze już praktycznie zawsze.

Jeżeli chcesz odszukać naprawdę ładne lustro, wówczas stanowczo powinnaś odwiedzić co najmniej parę sklepów z lustrami. Jeżeli jednak nic konkretnego specjalnie Ci się nie spodoba, wówczas możesz zastanowić się nad innym rozwiązaniem – jeśli zdecydujesz się na zrobienie lustra na zamówienie, stanowczo nie będziesz tego żałowała.

Jeżeli przykładowo znajdziesz na strychu starą ramę od lustra, zdecydowanie możesz ją wykorzystać jako bazę do stworzenia własnego nowego lustra. Dużo osób odnawia w ten sposób starsze ramy, które niejednokrotnie naprawdę zachwycają elegancją. Kiedy jednakże nie masz w domu takiej ramy, nie powinnaś się załamywać – także możesz stworzyć swoje lustro. Teraz wielu szklarzy proponuje możliwość zrobienia lustra na wymiar na przykład: http://www.da-bud.pl/galeria/elementy-szklane#lustra. U nich możesz niemal bez końca przebierać w różnego rodzaju ramach – jeśli odnajdziesz tę właściwą, wtedy wykonanie lustra będzie tylko kwestią czasu.

Jeśli natomiast nie odnajdziesz odpowiedniej dla siebie ramy, wówczas niewątpliwie znajdzie się jakieś alternatywne rozwiązanie – możesz na przykład odnaleźć kogoś, kto dla Ciebie taką ramę zrobi. Jeżeli uda Ci się stworzyć własne lustro, na pewno będziesz z niego wyjątkowo zadowolona. To fantastyczna pamiątka na całe lata.

Comments are closed.