Press "Enter" to skip to content

Jakie interesujące rozwiązania z wykorzystaniem pięknych dzieł przychodzą ci do głowy?

Czego tak w rzeczywistości obecnie poszukujemy, kiedy chcielibyśmy jakoś sprawić, by mieszkanie naprawdę świetnie wyglądało? Myślimy o tym, czy nie przydałby się totalny remont. Ale, jeśli dwa lata wcześniej już wszystko pod tym względem ogarnęliśmy, to najprawdopodobniej brak odpowiednich dodatków sprawia, że mieszkanie jest najzwyczajniej w świecie nudne. Dlatego warto wziąć pod uwagę nowoczesne obrazy na ścianę. To idealna opcja, gdy chcemy sprawić, żeby nasze m4 odmieniło swój charakter.

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Jeżeli nie posiadamy żadnych obrazów, bo zawsze wydawało nam się, że raczej u nas w mieszkaniu to zły pomysł, to na pewno nowoczesne obrazy przekonają nas do siebie. Tego rodzaju obrazu to nie pejzaż wsi jesienią, w ciężkiej ramie, to niesamowite abstrakcyjne wzory pokazane w bardzo różnej formie i oprawione w interesujący sposób. Jest wiele sklepów internetowych, które zajmują się tego rodzaju asortymentem. Dobrze znaleźć trochę czasu, by przejrzeć ich ofertę. Dla przykładu taką: demur.pl/obrazy.

Miła odmiana dla naszych oczu

Dawniej w naszych domostwach obrazy wiszące w przedpokoju były raczej koszmarne. Jacyś przodkowie, których nawet nie znamy, w sumie to nawet pewności brak czy to nasi przodkowie. W pokoju dziennym dzieło nieznanego autora przedstawiający jakiś fragment krajobrazu. A co najgorsze w cześć domów jakieś poroża lub wypchane wiewiórki. Istna wiejska sielanka. Na szczęście dziś na wsiach jest zupełnie inaczej. Wszystko jest urządzone niczym z katalogu z najmodniejszymi pomysłami na aranżację wnętrza. Można tylko zazdrościć czystego powietrza i niesamowitych warunków przyrody. Szczególnie, że w tego typu domach nikt nie boi się interesujących pomysłów i stawia się na przykład na nowoczesne obrazy na ścianę.

fototapeta - kwiaty

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wiadomo tego typu obrazy są wieszane nie tylko w domach na wsi, ale również w nowoczesnych apartamentach (zobacz skleposwietlenie.pl) w największych miastach naszego kraju. Obrazy te dzięki swej uniwersalnej wymowie są w stanie dodać miejscu charakteru. Wnętrze ozdobione takim obrazem natychmiast zdaje się bardziej współczesne i bardziej zadbane. Warto, mieć na uwadze kupując nowoczesny obraz by, wybrać jakiś niepowtarzalny wzór, by nie okazało się, że sąsiedzi mają taki sam obraz na ścianie. W końcu te nowoczesne obrazy powinny wyróżniać konkretne wnętrza, a nie sprawiać, by wyglądały niczym wyjęte spod linijki.