Press "Enter" to skip to content

Jakich błędów nie należy popełniać przy aranżacji kuchni?

Urządzenie niewielkiej kuchni to wielki kłopot, ale z dużą bywa jeszcze większy. Pewna architektka została poproszona o radę. Właściciel zakupił ogromny apartament i pojawił się problem z równie ogromną kuchnią połączoną z salonem. W stumetrowym pomieszczeniu całą ścianę zajmowały szafki kryjące, i sprzęty AGD, zaś przed nimi ustawiono wyspę. Obok musiał również stanąć duży stół, albowiem gospodarze często wydają przyjęcia. Na sofę tudzież fotele prawie nie starczyło miejsca. Okazało się, że wyspa „z przyległościami” zajmowała aż piętnaście metrów. Stanowiła ogromnych rozmiarów pomnik na środku placu. Czy warto było?

kuchnia

Autor: Paweł Bykowski
Źródło: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Wyspa zapewnia nam więcej miejsca do pracy, jednak ogranicza przestrzeń. W większości naszych mieszkań lepiej spisze się blat kuchenny w połączeniu ze stołem (przykład – blaty do kuchni na zamówienie). Ponieważ w kuchni nie tylko pichcimy, ale i popijamy kawę czy pomagamy w odrabianiu lekcji. Może to moda na sztukę uważnego życia, może tęsknota za tym co minęło, kiedy to domownicy dobrowolnie spotykali się przy stole na śniadania, obiady i kolacje? Tak czy inaczej stoły kuchenne jednoczyły ludzi od zawsze.
Szafki do kuchni to inwestycja na dłuższy okres, z tego powodu przed udaniem się do salonu meblowego poszukajmy inspiracji w Internecie czy magazynach poświęconych urządzaniu wnętrz. Bezpiecznie jest pokusić się o klasyczne modele, które dobrze zaprezentują się praktycznie w każdym stylu i pozostaną z nami na długie lata. W sieci znajdziemy wiele firm, w których doświadczeni fachowcy zajmą się projektem, wykonaniem i

kuchnia

Autor: KAM
Źródło: KAM

montażem mebli kuchennych.

Jeżeli czytasz ten tekst to znaczy, że opisywana tematyka Cię zaciekawiła – pod linkiem (http://www.baltic-park.com.pl/oferta-apartamenty-w-pogorzelicy.htm) znajdziesz podobne, równie ciekawe informacje.

Wystarczy, ze wpiszemy w Internecie frazę: szafki do kuchni na wymiar. Idealnym rozwiązaniem okaże się kuchnia pod zabudowę. Zaletą mebli na wymiar do kuchni, jest zabudowa sprzętów AGD i przyrządów stosowanych w domu. Takich perspektyw nie dają nam standardowe zestawy mebli. Musimy zdać sobie sprawę z tego jednak, iż inwestycja w kuchnię na wymiar jest sporym wydatkiem, więc pośpiech nie jest wskazany.

Comments are closed.