Press "Enter" to skip to content

Jaki kupić podarunek na osiemnastkę

Dzisiejsza młodzież ma praktycznie wszystko. A czego nie ma, może sobie zakupić. Stąd dowolny podarunek dla takiego świeżutkiej daty dorosłego może okazać się nietrafiony. Można nie wstrzelić się w gust. Zapach perfum może nie odpowiadać, woda po goleniu może spowodować podrażnienia, zaś bajerancki balsam do ciała może uczulać. Podobnie samo może być z ciuchami Rebel.

Okulary

Autor: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Źródło: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Można zakupić zły rozmiar (a za mała koszulka może powodować fontannę łez, depresję a także planowanie rygorystycznej diety złożonej tylko z liści sałat u osiemnastoletniej dziewczyny), frajerski kolor (Twój chrześniak może prosto w twarz stwierdzić, że nie założy tego badziewia) bądź zupełnie niemodne okulary Ray Ban (a to dopiero będzie katastrofa). Lepiej odpuścić sobie podobne pomysły, to nadmiernie ryzykowne. Jeśli fundniemy chrześniakowi jakiś gadżet elektroniczny Razer, to sytuacja może być taka sama. Zaś kupując książkę, płytę CD albo DVD – istnieje niebezpieczeństwo, iż młody/-a już ją posiada – www.

Jak rozwiązać ów gordyjski węzeł? Najprościej, bo jak nie wiemy o co chodzi, to z całą pewnością idzie o….kopertę. Ze stosownym wkładem, oczywiście. Chrześniak bądź chrześnica będzie mógł kupić sobie coś, co go z pewnością uraduje. A być może zbiera na prawo jazdy, samochód, wczasy z paczką znajomych albo na nowego notebooka? A dzięki zastrzykowi gotówki z osiemnastkowych kopert przybliży się do zrealizowania swoich planów. W związku z tym prezent w postaci pieniędzy jest najlepszym rozwiązaniem.

Jak dużo podarować na osiemnastkę? To zależy od stanu twojego portfela. Z drugiej strony wiemy, że chrzestnemu powinno się dać więcej. Osiemnastkę ma się tylko raz w życiu, więc i suma w kopercie powinna być życiowa. No, ale przejdźmy do konkretów.

Czy zszokował Cię prezentowany tekst? Żeby poznać temat wejdź tutaj oraz poznaj więcej szczegółów – z pewnością będą dla Ciebie zadziwiająco ciekawe.

Gdy zarabiasz malutko, to 200 zł to taka przyzwoita suma. Przyjmuje się jednak, iż 500 – 1000 zł będzie w sam raz. Zadowoli jubilata i nie wzbudzi plotek w rodzinie.

Ale rzecz jasna można zaszaleć i zaszpanować większą kwotą – no w końcu, kto majętnemu zabroni ;). Ale tak na na serio, należy być rozsądnym oraz dobrać kwotę do swojego stanu na koncie. A w razie potrzeby – odłożyć czy pożyczyć. Najważniejsze, ażeby zrobić to z głową! Dorzućmy do koperty jakikolwiek pamiątkowy drobiazg (przykładowo ramki tradycyjne) – .

Comments are closed.