Press "Enter" to skip to content

Jak wygląda odpowiedni styl ubioru, w jaki sposób może w tym pomóc zawodowy stylista.

Wiele osób, zwłaszcza kobiet, pragnie pięknie wyglądać. Przeważnie same dbają o swój wizerunek, same wybierają odzież i dodatkowe akcesoria. Jednak rezultaty tych samodzielnych wysiłków bywają bardzo różne. Niektóre stylizacje są oryginalne i ciekawe, przyciągają one wzrok przypadkowych przechodniów i znajomych, a w niektórych lepiej nie pokazywać się publicznie.

modna kobieta w stroju do pracy

Autor: NIFE
Źródło: NIFE

Niestety osoby ubierające się same niekiedy nie są do końca krytyczne względem siebie, stając przed lustrem będzie im się wydawać, że doskonale się prezentują, a w rzeczywistości będzie zupełnie odmiennie.

Jeżeli zaprezentowane tu materiały są dla Ciebie niebanalne, kliknij tu, gdyż w danym serwisie (https://tdruk.pl/kubek-z-nadrukiem) też znajdziesz coś interesującego.

Bo w praktyce dobre zestawienie dodatków i stroju tak żeby całość była spójną całością nie należy do łatwych rzeczy. Będzie wymagać nie tylko dobrego rozeznania w panującej obecnie modzie, ale również elementarnych zasad dotyczących dobierania kolorów i wzorów. Niektóre osoby mają to niejako we krwi, nawet bez zbytniego uczenia się dają sobie radę z tym wyśmienicie. A z kolei niektóre raczej powinny poczytać na temat zasad kompozycji ubiorów lub choć kilka razy poradzić się stylisty – sprawdź ofertę na .

Wiele osób jest tak pewnych tego, co umie, że nawet pomimo przypadków popełnienia sporych gaf modowych uważają się za wielkich znawców. A przecież poproszenie o pomoc stylistów niczym wstydliwym nie będzie, wręcz przeciwnie, korzysta z tego coraz więcej osóbb ze świata biznesu i mody. Stylistka doradza jednak nie tylko ludziom z pierwszych stron gazet, lecz również zwykłym osobom, które nie czują się dobrze w obecnym wizerunku i chciałyby zmienić swoją prezencję. Czasami potrzeba tu będzie jednorazowa, na przykład na jakieś wyjątkowe wydarzenie, a czasami zmiana kompleksowa, zaczynając od makijażu i fryzury, a na butach i ubraniach kończąc. Taka zmiana wyglądu będzie wymagać od stylisty dokładniejszego poznania klienta i zapoznania się z jego temperamentem i oczekiwaniami. Dopiero po tym przystąpić będzie można do przemian, niekiedy mają one kosmetyczny charakter i poprawę drobnych szczegółów, a czasami potrzeba zmieć połowę zawartości szafy.

Comments are closed.