Press "Enter" to skip to content

Jak upiększyć swoje ściany w mieszkaniu?

Najzupełniej puste ściany są w sumie raczej nieprzyjemnym widokiem. A nikt nie mówi, że to pisze taki człowiek, który ma świra na punkcie aranżowania wnętrz. Wiadomo: bardzo często zwłaszcza kobiety aranżują wnętrza swojego domostwa w taki sposób, iż najzwyczajniej w świecie kupują wiele niepotrzebnych bibelotów, w większości tanich dodatków, które niby są całkiem fajne, lecz co z tego, skoro niemal zawsze jako już całość nie są kompatybilne?

Zatem kiedy będziemy urządzali wnętrza swojego domu nie przesadzajmy przesadnie z ozdobami, ponieważ co za wiele to niezdrowo, lecz i tak w żadnym przypadku realia nie są takie, że akurat nasze ściany muszą być najzupełniej puste. I nawet fani tak zwanego minimalizmu powinni spamiętać te słowa.

obraz Van Gogha

Autor: ErgSap
Źródło: http://www.flickr.com

Fajnymi ozdobami ściennymi są – tak naprawdę to świetne, iż mamy okazję zamieścić na ścianach obrazy, które naturalnie nie są oryginałami oraz falsyfikatami, lecz jednakowoż są niezwykłe, powodujące, że dalibyśmy radę spowodować, iż w naszym domu będzie dużo kultury. A trzeba wiedzieć, iż przynajmniej niektóre reprodukcje są arcy genialne.

Koniecznie przeczytaj aktualny materiał na omówiony tutaj temat. Nie pozwól się prześcignąć innym! Polepsz swoją wiedzę na ten temat.

Kiedy nieco ponad standardowo wprawiony człowiek, lecz żaden tam koneser spogląda na nie, widzi coś fantastycznego. To zresztą zastanawiające czy w istocie owe malunki, w zupełności nieznane, są dużo słabsze, aniżeli obrazy słynnych artystów. A kiedy czytamy o zawrotnych sumach jakie jakiś koneser dał za arcydzieła chociażby holenderskich artystów, często możemy niemal osłupieć. W rachubę wchodzą wielkie pieniądze! Pewnie osobiście takiej góry pieniędzy to raczej nie posiadamy.

papież Jan Paweł II - obraz

Autor: Beyond Forgetting
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak nie szkodzi, ponieważ chociaż naturalnie nie posiadają wartości materialnej, to jednakże nierzadko są tak wspaniałe, że jeśli będziemy codziennie spoglądali na własną ścianę, będziemy obcować z prawdziwą sztuką. Prawda jest taka, iż tylko persona, która nie ma za grosz duszy rzeknie, że malunki we własnym domostwie są w zupełności beznadziejnym pomysłem. Doceńmy prawdziwą sztukę, bo sztuka powoduje, że niejako stajemy się lepszymi ludźmi.

Comments are closed.