Press "Enter" to skip to content

Jak upiększyć swoje ściany w mieszkaniu?

Najzupełniej puste ściany są w sumie raczej nieprzyjemnym widokiem. A nikt nie mówi, że to pisze taki człowiek, który ma świra na punkcie aranżowania wnętrz. Wiadomo: bardzo często zwłaszcza kobiety aranżują wnętrza swojego domostwa w taki sposób, iż najzwyczajniej w świecie kupują wiele niepotrzebnych bibelotów, w większości tanich dodatków, które niby są całkiem fajne, lecz co z tego, skoro niemal zawsze jako już całość nie są kompatybilne?

Zatem kiedy będziemy urządzali wnętrza swojego domu nie przesadzajmy przesadnie z ozdobami, ponieważ co za wiele to niezdrowo, lecz i tak w żadnym przypadku realia nie są takie, że akurat nasze ściany muszą być najzupełniej puste. I nawet fani tak zwanego minimalizmu powinni spamiętać te słowa.

obraz Van Gogha

Autor: ErgSap
Źródło: http://www.flickr.com

Fajnymi ozdobami ściennymi są – tak naprawdę to świetne, iż mamy okazję zamieścić na ścianach obrazy, które naturalnie nie są oryginałami oraz falsyfikatami, lecz jednakowoż są niezwykłe, powodujące, że dalibyśmy radę spowodować, iż w naszym domu będzie dużo kultury.

Skoro objaśniana problematyka Cię interesuje i chcesz ją zbadać bardziej, więcej przeczytasz w linku – to nieco inny punkt widzenia na tę tematykę.

A trzeba wiedzieć, iż przynajmniej niektóre reprodukcje są arcy genialne. Kiedy nieco ponad standardowo wprawiony człowiek, lecz żaden tam koneser spogląda na nie, widzi coś fantastycznego. To zresztą zastanawiające czy w istocie owe malunki, w zupełności nieznane, są dużo słabsze, aniżeli obrazy słynnych artystów. A kiedy czytamy o zawrotnych sumach jakie jakiś koneser dał za arcydzieła chociażby holenderskich artystów, często możemy niemal osłupieć. W rachubę wchodzą wielkie pieniądze! Pewnie osobiście takiej góry pieniędzy to raczej nie posiadamy.

papież Jan Paweł II - obraz

Autor: Beyond Forgetting
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak nie szkodzi, ponieważ chociaż naturalnie nie posiadają wartości materialnej, to jednakże nierzadko są tak wspaniałe, że jeśli będziemy codziennie spoglądali na własną ścianę, będziemy obcować z prawdziwą sztuką. Prawda jest taka, iż tylko persona, która nie ma za grosz duszy rzeknie, że malunki we własnym domostwie są w zupełności beznadziejnym pomysłem. Doceńmy prawdziwą sztukę, bo sztuka powoduje, że niejako stajemy się lepszymi ludźmi.

Comments are closed.