Press "Enter" to skip to content

Jak przerobić nudne wnętrze?

Duża liczba z nas w mieszkaniu chce przede wszystkim spokój. Dom jest tym miejscem, w którym jesteś w stanie odpocząć po wszystkich stresach w pracy. W domu jesteś w stanie zapomnieć o całym zewnętrznym świecie i skoncentrować na patrzeniu w telewizor czy czytaniu książki. Jeśli także tak podchodzisz do własnego mieszkania, z pewnością w trakcie jego wyposażania starałeś się zrobić co w Twojej mocy, by aranżacja sprzyjała relaksowi. Odnosi się to przede wszystkim do sypialni i salonu. Ostatecznie to w tych miejscach szczególnie często oddajesz się relaksowi.

aranżacja wnętrz

Autor: P. i A. Bykowscy
Źródło: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Aby wnętrze (sprawdź koniecznie Morgan Interior Design ) sprzyjało relaksowi zwykle kupuje się nie tylko wygodne łóżko i kanapę, ale tez warto pomyśleć o kolorach i ozdobach. Jeśli zależy Ci na biernym wypoczynku, to kolory te muszą być niezwykle stonowane. Wiele osób wybiera również pomieszczenia monochromatyczne, a więc takie, które są całkowicie zaaranżowane w takiej samej barwie. Zmianie ulegają tylko odcienie. Na przykład bywa to wnętrze przechodzące od białego, a także szarości do czarnego lub jasnobeżowego, jasnobrązowy i ciemnobrązowy. Mowa nie tylko o barwach ścian, ale także o meblach i dekoracjach.

Tego rodzaju pomieszczenia rzeczywiście będą sprzyjać odpoczynku. Jednak istnieje także duże ryzyko, że będą zwyczajnie nieciekawe. A takiego efektu nie chciałby nawet najspokojnieszy aranżator wnętrz. Co zrobić, jeżeli przytrafi się nam nieciekawa aranżacja wnętrz – sprawdź przykłady aranżacji. Porady

wnętrze

Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: B.M. Polska Sp. z o.o.

projektantów są w takim wypadku następujące: należy przezwyciężyć nudę aranżacji przy pomocy kontrastowego elementu.

Przykładowo, w bardzo rozjaśnionej kompozycji możesz dodać mocno ciemną dekorację. A we wnętrzu o stonowanych kolorach – dodać dekor czerwony czy intensywną zieleń. Jak prezentuje się taka łatwa metamorfoza wnętrz – oryginalne metamorfozy wnętrz? Zdjęcia można łatwo wyszukać w sieci. Szukaj głównie na stronach o wyposażeniu mieszkań.

Comments are closed.