Press "Enter" to skip to content

Jak najlepiej stworzyć stylizację idealną?

Kiedy wychodzisz do sklepu lub wyjeżdżasz do babci na wieś, zapewne nie przykładasz bardzo dużej wagi do wyglądu. Ale kiedy wybierasz się na przyjęcie, randkę czy też ważne spotkanie z pewnością pragniesz prezentować się idealnie. Oczywiście każda kobieta prezentuje się najdoskonalej w czymś innym. Jednak bez względu na typ urody i Twoje preferencje, jest kilka rzeczy, które możesz wykonać, by wyglądać naprawdę świetnie zawsze, kiedy tylko tego chcesz.

moda

Autor: Cristian Dina
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwsza kwestia: zarządzaj strojami, które trzymasz w szafie w taki sposób, by za każdym razem zaznaczać mocne strony Twojej figury, a skrywać wady. Jeżeli dużo trenujesz i masz idealną sylwetkę – wtedy z reguły w każdym ubraniu zaprezentujesz się świetnie (najmodniejsze stylizacje). Jeśli jednak posiadasz taki mankament, jak zbyt duży brzuch albo natura nie podarowała Ci szczególnie kształtnej sylwetki, planuj ubiór tak, by ukryć te mankamenty. Weź to pod uwagę, że nie każdy strój jest dla Ciebie i postaw na takie ciuchy, w którym zaprezentujesz najlepiej jak potrafisz.

Jesienna kolekcja House

Autor: House
Źródło: House

Druga sprawa: pamiętaj o równowadze między zakrywaniem i odsłanianiem sylwetki. Ważne, by nie wpadać w zbyt skrajne rozwiązania. Jedne dziewczyny czują się doskonale, kiedy pokazują brzuch i mają głęboki dekolt. Inne ze wstydem odkrywają tylko kostki. Pamiętaj, że najdoskonalsze wrażenie wywrzesz stawiając na wyjście umiarkowane. Na pewno nie będziesz wyglądać niesmacznie, gdy odkryjesz odrobinę figury, ale również nie przeginaj, bo możesz zrobić kiepskie wrażenie – nawet jeśli posiadasz idealną sylwetkę. Co więcej za każdym razem przed opuszczeniem domu patrz w lustro. Dużo dziewczyn ma taki nawyk, ale kobietom, które go nie mają na pewno dobrze jest zalecić tego typu nawyk. Czasami masz wrażenie, że dobrałaś najlepsze ciuchy i wszystko pasuje tak jak chcesz, a dopiero zwierciadło odkrywa prawdę, że się mylisz.

Comments are closed.