Press "Enter" to skip to content

Hurtownia odzieży używanej – metodą na trafiony biznes

Większość kobiet na świecie, której by nie zapytał, ma zwykle wypełnioną po brzegi szafę ciuchów a i tak prawie zawsze stwierdzi, że nie ma się w co ubrać. Może czas najwyższy zrobić z tym porządek i zamiast maksymalizować swoją szafę zdecydować się na jej minimalizację? Jest na to pewien sprawdzony sposób.

sprawdź czy nie masz niepotrzebnych rzeczy w szafie

Autor: Juicy Marketing Sp.J.
Źródło: Juicy Marketing Sp.J.

Często dopiero przy przeprowadzce człowiek widzi, ile mieści w domu rzeczy. Często zapomina nawet, jak wiele z nich trzymał. Ci, którzy są większymi racjonalistami nie trzymają wiele rzeczy materialnych. Takie osoby wolą kolekcjonować pozytywne wrażenia i na bieżąco pozbywają się zbędnych przedmiotów przekazując je potrzebującym w rodzinie, znajomym, albo też często sprzedając je na internetowych aukcjach. I o dziwo, z takiego wystawiania rzeczy można naprawdę całkiem dobrze czasem zarobić.

W większości sytuacji ludzie sprzedają ubrania. To chyba najczęściej zakupywany i wymieniany najszybciej element z naszego domu. Nie wszyscy jednak znają się na sprzedawaniu odzieży na aukcjach lub innego rodzaju internetowych stronach. Nie wszyscy mają czas na wykonywanie fotografii ibudowanie tekstów, aby dany produkt móc sprzedać. Co w takiej sytuacji? Hurtownia odzieży używanej jest dobrym rozwiązaniem (markowa odzież używana w hurtowni). W wielu miastach w Polsce oprócz sprzedaży ciuchów hurtownie odzieży używanej przyjmują także ubrania z zewnątrz. Faktem jest, że nie osiągnie się z tego wielkich pieniędzy, ponieważ zwykle ciuchy liczy się według cennika za kilogram, ale skoro komuś zalega pełno zbędnych ciuchów i nie ma co z nimi zrobić, może je przekazać w konkretne miejsce. A to, że się komuś te ciuchy przydadzą jest raczej pewne. Dlaczego? Bowiem co roku coraz więcej ludzi korzysta z miejsc typu hurtownie (hurtownie biżuterii) odzieży używanej mając przy tym całkiem zyskowne interesy, tak jak każdego roku jest coraz więcej zainteresowanych zakupem odzieży ludzi spoza popularnych sklepów, tzw. sieciówek, które często niemal nie różnią się w promowanym asortymencie (warto odwiedzić hurtownie używanej odzieży). Dla dużej części ludzi hurtownie odzieży używanej to też metoda na zakupienie czegoś wyszukanego, czego nie znajdzie w pobliskim sklepie czy galerii handlowej.


Spora grupa ludzi korzystających z tego rodzaju zakupów jak hurtownie odzieży używanej robi to celem przerobienia danego ubrania pod aktualnie panujące trendy. A oddanie swoich ubrań, które są nam nieprzydatne i nabywając inne używane ciuchy daje podwójny zysk.

Comments are closed.