Press "Enter" to skip to content

Grzejniki do dekoracji łazienek – na co zwracać uwagę?

Od dłuższego czasu grzejniki nie spełniają wyłącznie funkcji grzewczej. Liczy się nie tylko dawanie ciepła – aktualnie oczy klientów zwracają się na uatrakcyjnienie pomieszczenia. Grzejniki dekoracyjne stanowią ozdobę niejednej łazienki, niejednego salonu, czy pomieszczenia służbowego.

Klienci, którzy rozglądają się za ubogaceniem łazienki

Wystrój łazienki

Autor: Bob n Renee
Źródło: http://www.flickr.com

o grzejnik mogą przebierać w produktach. Dystrybutorzy serwują im zarówno proste szczebelki w bieli, jak i bardziej ekskluzywne chromowe.

Jeśli myślisz, że ten tekst jest godny uwagi, to bez wahania wejdź na ten link i zobacz udostępniony (https://budsport.pl/) wpis – on także Cię zainteresuje.

Są to grzejniki drabinkowe, w prostej konfiguracji, jak i bardziej elastyczne, pasujące do wymyślnych łazienek. Znana nam „drabinka” z trzema większymi odstępami między szczebelkami jest funkcjonalnym rozwiązaniem, które

Łazienka domowa

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com

stosują producenci| stosowanym przez producentów. Grzejniki chromowe jak ulał wkomponują się w stonowaną kolorystykę salonu. Do wyboru do koloru – bardziej jaskrawe kolor grzejników (pomarańcz, żółć) doda grzejnikom dodatkowej mocy. Na tle spokojnej glazury jaskrawy grzejnik od razu rzuci się w oczy.

Grzejniki do łazienki decydują o standardzie każdej łazienki. Gwarantują także radość i przyjemność chwil odczuwanych tuż po kąpieli. Nikt chyba nie chciałby się kąpać w chłodnym pomieszczeniu? Przed wybraniem się na zakupy rozeznajmy się jednak w kilku sprawach.

Kluczową rolę przy podjęciu decyzji o zakupie grzejników jest ogrzewanie domu. Jeśli jest ono centralne, dysponujemy już dużym potencjałem. Stały, regulowany dopływ gazu zapewnia bowiem stabilność w dopływie. W przypadku domków jednorodzinnych, gdzie dominują pojedyncze piecyki sprawa zdecydowanie się komplikuje. Kolejna rzecz to dopasowanie grzejników do parametrów łazienki. Ważne jest, aby system grzewczy dysponował wolną przestrzenią wokół grzejnika. Poza tym to kwestia praktyczności. Mieszkańcy umieszczają grzejniki zaraz przy prysznicach i wannach.

Grzejniki z chromu są przeważnie droższe, tak samo wygląda sprawa z niestandardowym wyglądem grzejnika. Najbogatsi decydują się na wyjątkowe, bo specjalne grzejniki na zamówienie. Za sięgające metra wysokości grzejniki z typowym połączeniem zapłacimy od czterystu złotych wzwyż. Wyjątkowe rozwiązania jak w modelu CLARO, obudowanym chromem, a o podobnych gabarytach, wyniosą chętnego niecałe dwa tysiące złotych. Ale czego nie robi się dla komfortu…

Comments are closed.