Press "Enter" to skip to content

Furby – zabawka, którą uwielbiają wszystkie maluchy

Czasy, w których dzieci musiały się bawić patykami występującymi w roli karabinu lub szpady, jako że w polskich sklepach nie było zabawek, dawno minęły. Dziś sklepowe półki uginają się od artykułów przeznaczonych dla najmłodszych, a co jakiś czas, któraś z zabawek zyskuje wyjątkową popularność i staje się marzeniem każdego malucha. Identycznie jest z maskotkami furby.

furby

Autor: Richard Elzey
Źródło: http://www.flickr.com
To interaktywna zabawka, która ma postać miłego stworka. Występuje w paru wersjach kolorystycznych. W dodatku, to maluch może własnoręcznie zaprojektować zabawkę, która mu faktycznie odpowiada. Wystarczy, że wybierze ulubiony kolor futerka oraz oczy. Taka personalizacja jest w rzeczywistości interesującym pomysłem i w dodatku uatrakcyjnia zabawkę (niedrogie furby na Furby jest w stanie okazywać emocje, jak chociażby radość bądź smutek, tym sposobem staje się zabawką, jaka może być również przyjacielem dla dziecka. Maluch ma też spory wpływ na kształtowanie osobowości zabawki, która jest zależna od tego, w jaki sposób się ją traktuję. Zabawka odróżnia przekazywane jej słowa – oczywiście, należy mówić naprawdę wolno i przede wszystkim – wyraźnie.

Bez zwlekania zerknij tu (https://zabawekczas.pl/produkty/maskotki,2,1650) – to naprawdę okazja dla każdego sympatyka tematu, który w tym artykule prezentujemy. Ta informacja z pewnością przypadnie Ci do gustu.

furby

Autor: Ed and Eddie
Źródło: http://www.flickr.com
Producent zadbał również o aplikację, która daje możliwość na opiekę nad Furby. Jest ona przeznaczona na dwa systemy operacyjne – IOS oraz popularny Android. Zabawka może być dla dziecka ciekawą alternatywą i odpowiednikiem rzeczywistego zwierzęcia, na jakiego posiadanie rodzice nie chcą albo nie mogą sobie pozwolić. Jest to również ciekawy trening przed posiadaniem psa bądź kota, jako że dziecko musi się troszczyć się o maskotkę, bawić się z nią i okazywać jej zainteresowanie. Dla rodzica jest to świetne pole do obserwacji zachowania swojej pociechy. Na bazie jego kontaktu z Furby można podjąć docelową decyzję, czy maluch jest już gotowy na posiadanie zwierzęcia.
Furby to zabawka dobra tak samo dla chłopców, jak i dziewczynek. Bawić się nią mogą zwłaszcza dzieci nieco starsze, jakie potrafią mówić, ponieważ tylko w ten sposób będą w stanie dokładnie wykorzystać jej możliwości (więcej info na Zabawka jest obecnie łatwo dostępna w polskich sklepach, tym samym na pewno nie będzie się miało większych kłopotów z jej zakupem. Podobne zabawki interaktywne cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż dają zdecydowanie więcej możliwości niż normalne produkty dla dzieci.

Comments are closed.