Press "Enter" to skip to content

Funkcjonalne meble do holu jakim będą szafki na buty.

Praktycznie w każdym domu bądź mieszkaniu po wejściu do środka zatrzymujemy się w przedpokoju. To miejsce, w którym wieszamy kurtkę, parasol a przede wszystkim zdejmujemy buty. W sumie nie zostało to prawnie zapisane, jednak kultura wymaga, by nie wchodzić do oficjalnej części mieszkania w butach.

Buty na półce

Autor: Natasia Causse
Źródło: http://www.flickr.com

Po prostu bardzo często buty są zabrudzone i w rezultacie pozostawimy po sobie odciski, jakie z kolei gospodyni domowa zostanie zobowiązana aby je wyczyścić. Zazwyczaj przedpokój jest to nadzwyczaj wąskie pomieszczenie oraz mamy ograniczone miejsce na zagospodarowanie go w ten sposób, aby wypełniało swoje funkcje.

Przeważnie do urządzenia przedpokoju wystarczający jest wieszak, na którym to będzie się wieszało ubrania gości, szafa, w której z reguły mieszkańcy domu umieszczają swoje ubrania oraz jeden z najistotniejszych elementów, mianowicie: szafki na buty. Ten właśnie mebel jest znakomitym rozwiązaniem problemów: poniewierających się po całym przedpokoju butów. Szafki na buty to rozwiązanie, jakie w dużej mierze przywróci miejsca w przedpokoju jak również funkcjonalnie i stylowo zagospodaruje miejsce.

Szafki na buty mogą mieć dowolny kształt jak i wygląd – wszystko zależy od naszego upodobania. Z reguły są to szafki takie jak te – przejdź do strony, które mają parę poziomych półek (fachowo określanych schowkami), w jakich chowane buty. Półki otwierają się samoistnie od siebie, stąd również jesteśmy w stanie obuwie posegregować ze względu choćby na porę roku. Oczywiście pojemność szafki na buty jest dowolna, istnieją szafki, które zmieszczą do 10 par obuwia ale bywają również takie, w których można zmieszczenie kilkaset par butów. Jednak są to już innowacyjne rodzaje szafek, jakie przeważnie produkowane są na zamówienie.

Szukasz może innych tego typu idei wiążących się z opisywanym w tym artykule zagadnieniem? Jest na to doskonała rada: kliknij tutaj oraz przeczytaj więcej w tekście (https://shop.tomiservice.pl/pl/c/Piece-piekarnicze/21).

Tymczasem należy pamiętać, że takowe również można kupić.

Słowem podsumowania: szafki na buty jest to bardzo wygodne oraz eleganckie rozstrzygnięcie kłopotu trzymania obuwia. Dzięki takiej szafce zaoszczędzimy sporo miejsca w przedpokoju, który przeważnie jest dość małym pomieszczaniem oraz powoduje to, iż podczas ubierania się mamy większą swobodę ruchu. Szafki na buty to również wyjątkowo ciekawe części ozdobne.

Comments are closed.