Press "Enter" to skip to content

Drukowanie na płótnie reprodukcji obrazu słynnych malarzy jako darowanie sobie cząstki luksusu za niewielkie pieniądze.

Aby udekorować ściany swojego mieszkania obrazami sławnych artystów, nie musimy od razu wydawać fortuny na oryginalne dzieła. Jeśli mamy troszkę czasu i chęci, możemy kupić reprodukcje naszych ukochanych malarzy w zwykłym sklepie, który wydrukuje dowolny wskazany przez nas obraz. Aby taka dekoracja odpowiednio wkomponowała się w wystrój naszego mieszkania, trzeba zastanowić się nad techniką, w jakiej reprodukcja powinna być wykonana.

druk na płótnie

Źródło: http://demur.pl/obrazy
Do wyboru mamy druk na płótnie, druk na drewnie a także na papierze kredowym. Plusem druku na płótnie jest trwałość oraz odporność wydruku na czynniki zewnętrzne. Z kolei reprodukcja wykonana na drewnie nie wymaga dodatkowego zakupu ram, ponieważ nawet bez nich reprezentują się świetnie. Kopia zrobiona na papierze kredowym wymusza oprawienia w antyramę i jest mniej trwała, ale za to stosunkowo tania. Jak widać, mamy spore pole wyboru, i tylko nasza wyobraźnia może nas ograniczyć.

Drukowanie na płótnie (Twoja Galeria) – dzięki tej technice uzyskasz interesujący rezultat ekspozycyjny fotografii nawiązujący do sztuki malarskiej. Faktura tkaniny płóciennej ze swą matową powierzchnią to dobry podkład pod każdy kolor, tonację i temat zdjęć. Po wydrukowaniu zdjęcia na płótnie i naciągnięciu go na blejtram, czyli ramkę z profilowanych listew, na którą zwyczajowo od wieków przybijane jest płótno malarskie. Wydruk nachodzi na boczne krawędzie blejtramu co zapewnia estetyczne wykończenie całości.

Druk na tkaninie imitującej płótno malarskie wykorzystywany jest przeważnie do druku zdjęć lub reprodukcje obrazów, które po naciągnięciu na blejtram dają niesamowity efekt portretu lub obrazu. Jest to niezwykle elegancki i stylowy dodatek do każdych wnętrz. Wydrukowane zdjęcia ocieplą każde miejsce nieważne czy jest to prywatne mieszkanie, domeczek czy biuro. Wydruk jest wodoodporny i nie blednie. Obraz na płótnie ze zdjęć to współczesny sposób na efektowną a przy tym modną dekorację ścienną. Obrazki na płótnie ze zdjęcia mogą być jedno częściowe ale mogą też składać się z paru elementów. Istnieje ewentualność zmienienia koloru

obraz

Autor: http://demur.pl
Źródło: http://demur.pl

fotografii na efekt czarno-biały lub sepię.

Nasz artykuł wydał Ci się ciekawy? Masz ochotę na następne wątki? Zatem nie zwlekaj i klikaj w poniższy link.

Można także wydrukować reprodukcje obrazów i światowych dzieł sztuki na naturalnym płótnie malarskim. Obrazy które zaskakują swym wdziękiem od setek lat.

Tym samym nigdy nie stracą na aktualności, są ponadczasowe. Każdy obraz wydrukowany jest z dbałością o detale, a kolory wiernie odzwierciedlone. Reprodukcje obrazów na stronie twoja-galeria.eu są gotowe do powieszenia na ścianie, trzeba tylko wbić gwóźdź. Reprodukcje uwydatnią każde wnętrze, dodając niepowtarzalny nastrój. Jeszcze niedawno na tak ekskluzywne ozdoby do domu jak obrazy sławnych malarzy, mogli sobie pozwolić jedynie najbogatsi ludzie. Obrazy Picassa czy Goi osiągają zawrotne ceny liczone w milionach złotych. Pozostali mogli je oglądać jedynie w muzeach, bibliotekach bądź też na wystawach organizowanych w różnych miejscach na świecie.

Comments are closed.