Press "Enter" to skip to content

Druk na płótnie przedstawia się naprawdę realnie

Może nam się przypodobać druk na płótnie

Istnieją malowidła, które podobają nam się tak mocno, że bardzo marzymy o tym, by móc je mieć w swoim domu. Niestety nie zawsze jest to do zrobienia, bo mają szansę okazać się zbyt kosztowne, lub jedyna sztuka jest już nabyta przez kogoś innego.

obraz drukowany na płótnie

Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście znacznie większą modą cieszy się druk – (oferta Tritex na druk cyfrowy na tkaninach) na płótnie, który prezentuje się w tak wspaniały sposób, że mamy odczucie że dany obraz jest namalowany pędzlem. Co więcej przedstawia się on tak wspaniale, że starczy go włożyć w piękne ramy, a już niczym nie będzie się odróżniał od drogocennych obrazów, jakie są w galeriach. Taki druk jest też bardzo wytrzymały, więc mamy gwarancję, że nic niedobrego nie będzie się z nim działo, nawet jeśli przez lata będzie wystawiony na oddziaływanie takich warunków jak promienie słoneczne.

drukowane na płótnie

Autor: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com

Mamy szansę tak zrobić własne zdjęcie

W tej propozycji fantastyczne jest to, że na płótnie może pojawić się wszystko o czym jedynie myślimy. Wystarczy, że wybierzemy odpowiednią fotografię i prześlemy ją do drukarni, a oni wydrukują ją na dobre płótno. To wszystko spowoduje, że w ten fantastyczny sposób mamy szansę zrobić swoje ujęcie, które będzie się prezentowało tak, jakby zostało namalowane przez jakiegoś znakomitego malarza.

Warto też powiedzieć, że taki drukowany obraz może mieć dowolną wielkość, dzięki czemu idealnie będziemy mieli szansę go dopasować do miejsca, w którym chcieliśmy go powiesić. To wszystko spowoduje, że w łatwy sposób będziemy mieli szansę zmienić wygląd naszego pomieszczenia oraz dać mu mocniej indywidualny charakter.

Poszukajmy właściwej drukarni

Aby mieć szansę się stać posiadaczem takiego drukowanego obrazu, musimy znaleźć drukarnię, która proponuje nam tego typu usługi. Wtedy będziemy mieli szansę wysłać im wybrany projekt, a następnie będziemy czekać, aż zainkasujemy zrobiony obraz. Ponieważ takich drukarni jest znacznie więcej, to bez większego trudu powinniśmy znaleźć taką która się tym zajmie i to nawet stosunkowo blisko nas.

Comments are closed.