Press "Enter" to skip to content

Dobrze urządzone M!

Każdy z nas, urządzając własne „cztery kąty” jest zazwyczaj przekonany co do swego wyboru. Jednak mimo wszystko, dość często popełniamy błędy. Czego unikać, na co zwracać uwagę aranżując wymarzone M? Dobrze jest kierować się w tej kwestii pewnymi zasadami.

systemy modułowe

Autor: BLACK RED WHITE SA
Źródło: http://www.brw.com.pl/
Meble, to inwestycja na dłuższy czas, toteż warto zdecydować się na modele, które odnajdą się się niemal w każdej aranżacji mieszkania i będą cieszyły nasze oczy długi czas.

Czy to oznacza tak uwielbianą przez Polaków zachowawczość? Wcale nie. Fakt, może i nie jesteśmy krajem, który ma rozwiniętą kulturę urządzania wnętrz, mimo to małymi krokami zaczynamy to zmieniać. Uświadomiliśmy sobie, że dobrze jest przeznaczyć fundusze na designerski fotel, modny stolik kawowy, a nudne pomieszczenie nabierze nowego wyrazu. Coraz częściej korzystamy z pomocy projektanta wnętrz…

Jeszcze w latach 90 zawód architekta wnętrz w zasadzie nie istniał. Profesjonalne projektowanie wnętrz (sprawdź tutaj) było dostępne tylko dla dobrze usytuowanych Polaków, którzy urządzali swoje mieszkania w najdroższych dzielnicach miast. Ten zawód, tak naprawdę zaczął cieszyć się wielkim powodzeniem dopiero na przestrzeni ostatnich 10 lat i w obecnej chwili nie jest już zarezerwowany dla najbogatszych. Polacy niekomfortowo czują się w swoich wnętrzach więc dążą do zmian. Nie straszne im oryginalne i niekonwencjonalne projekty wnętrz (www.tanieoswietlenie.pl) (sprawdź – projekty wnętrz Kielce). Mają zamiar w swoich salonach, jadalniach i sypialniach stworzyć niepowtarzalny klimat.

Salon w nowoczesnym klimacie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Jest również spora grupa Polaków, decydujących się na samodzielną aranżację wnętrz. Czasem rezultat poczynań jest naprawdę ciekawy i niezwykły. Zdarza się jednak, że w mieszkaniach osób, które nie mają pojęcia o projektowaniu, dominuje klimat w stylu tasiemców o bogaczach. Na szczęście jest ich coraz mniej.

Dlatego urządzając samodzielnie mieszkanie, dobrze jest przemyśleć każdy krok – poszukać inspiracji w sieci, pooglądać interesujące projekty wnętrz. Projektowanie własnego m niech będzie dla nas prawdziwym wyzwaniem, na który decydujemy się z głową otwartą na interesujące rozwiązania. W ten sposób zrodzą się projekty wykonane z niezwykłą dbałością, dokładnie odzwierciedlające nasze wymagania oraz gusta.

Comments are closed.