Press "Enter" to skip to content

Co spakować do walizki, jeżeli wyjeżdżamy zimową porą? Sprawdź naszą listę niezbędnych rzeczy

Zbliżają się ferie. Jest to czas wyjazdów. Co prawda większość z nas woli wybrać się na urlop w lecie, jednak niestety nie zawsze mamy taką możliwość. W końcu czasem plany na to nie pozwalają, innym razem finanse, a czasem po prostu nasz szef. Wyjeżdżając zimową porą, mamy do wyboru o wiele mniej możliwości niż latem. Aczkolwiek nie znaczy to, że w grudniu czy styczniu nie da się miło spędzić czasu poza domem.

Musimy jednak wówczas pogłówkować. Ważne jest między innymi to, co musimy zabrać ze sobą. O ile w lipcu będzie to z pewnością strój kąpielowy, japonki damskie ipanema, jak też torby na basen, to w lutym zdecydowanie postawimy na innego rodzaju ekwipunek. W naszej walizce z pewnością znajdą się grube swetry, czapki, szaliki, ciepłe buty i skarpety. O czym jeszcze warto pamiętać, wyjeżdżając zimą?

Już sam wybór miejsca docelowego może nie być oczywiście łatwy. W końcu o ile latem możemy wyjechać i w góry, i nad morze, i za granicę, to w zimę mamy dużo mniejsze pole do popisu – polecany biustonosz Gatta. Rzecz jasna, jeżeli nas stać, naszym celem będą kraje egzotyczne.

Obecnie oceń firmowe nadruki na ubraniu ten tekst, który jest bardzo interesujący. Wykonaj to właśnie teraz! Przekonasz się, że faktycznie należy to zrobić!

Ale nie każdy ma przecież niestety ku temu możliwość. Gdzie więc możemy się wybrać na terenie Polski i za niższą cenę?

klapki

Źródło: pixabay.com

Najlepiej odwiedzić góry. Tam zajmiemy się sportami zimowymi: snowboardem albo narciarstwem. Co sprytniejsi nawet udają się w zimę na szlaki, jednak to raczej zajęcie dla doświadczonych piechurów. Ci początkujący powinni jednak zostawić sobie wędrówki na lato – kupuj z Ceneo . W zimie w naszych górach jest jak najbardziej pięknie. Zamiast więc narzekać, że nasz letni urlop się nie udał, weźmy się za poszukiwanie zakwaterowania i konserwowanie naszych nart. Z pewnością będzie przyjemnie.

Co jeszcze zatem powinno znaleźć się wówczas w naszym bagażu (rzecz jasna poza takimi oczywistymi rzeczami, jak bielizna, a więc na przykład biustonosze gatta)? Weźmy także jak najwięcej grubych i ocieplanych ubrań na zmianę. Oprócz tego oczywiście przydatne będą solidne, ocieplane buty, a także apteczka i podstawowe leki. I czas ruszać w drogę! Na pewno będzie niesamowicie. Im więcej ciekawych atrakcji sobie zagwarantujemy, tym lepiej będziemy wspominać mile spędzone chwile po zakończeniu urlopu. No i nie zapominajmy, by zadbać o pamiątki z takiego urlopu!

Comments are closed.