Press "Enter" to skip to content

Co kupić na prezent z okazji pierwszych urodzin dziecka? Jakiego rodzaju podarki okażą się praktyczne?

Otrzymaliśmy zaproszenie na roczek, który przygotowuje nasza siostra dla swojego potomka. Wypadałoby sprawić jakiś miły prezent dziecku. Tylko standardowo nie mamy pomysłu co takiego moglibyśmy kupić. Co będzie najlepszym prezentem dla takiego dziecka? Co się sprawdzi? Sklepy z akcesoriami i zabawkami dla dzieci niemal pękają w szwach od nagromadzenia produktów znajdujących się na półkach. Niestety wcale to nie pomaga przy wyborze, kiedy sami nie mamy pojęcia czym właściwie zainteresuje się takie małe dziecko.

dziecko

Autor: amir holy
Źródło: http://www.flickr.com

Z ubranek nie będzie zadowolone, a na wiele zabawek jest jeszcze za małe. Należy dobrze czytać oznaczenia na opakowaniach, ale nawet wtedy możemy mieć mętlik w głowie. Jeżeli chcemy już faktycznie kupić coś praktycznego co zostanie wykorzystane przez mamę malucha, pamiętajmy o jakimś drobiazgu, z którego będzie też zadowolone dziecko. Może to być na przykład zestaw kosmetyków dla dzieci i do tego dwie fajne grzechotki dla niemowląt. Mogą być w postaci przywieszki do łóżeczka lub do wózka. Można również zakupić także coś edukacyjnego, zapewne nie wszystkie zabawki będą się nadawały, ale z pewnością dostaniemy jakieś interesujące gry dla niemowląt, zobacz na przykład: Mogą one być połączeniem zabawki sensorycznej z nauką różnych dźwięków, które wydają zwierzęta.

Odwiedź naszą nową stronę. Tam zamieściliśmy ciekawe informacje. Prosimy – doczytaj szczegóły (https://magicplay.pl/). Będzie nam niezwykle przyjemnie, jeśli newsy przypadną Ci do gustu.

Jeśli nawet maluch nie skorzysta z takiej rzeczy od razu, to na pewno za jakiś czas sięgnie po taką zabawkę. Dzieci często nie od razu interesują się wszystkimi zabawkami, jakie dostają często już po jakimś czasie gdy osiągną właściwy wiek zaczynają się bawić zabawkami, które wcześniej okazywały się dla nich za bardzo skomplikowane.

Czyżby ten wpis przypadł Ci do gustu tak bardzo, że chcesz zapoznać się z kolejnym? To świetnie. Więc tu kliknij i sprawdź więcej postów.

Z tego powodu nie ma co się martwić, bo w końcu taka gra zostanie wykorzystana.

zabawka

Autor: Andrew Turner
Źródło: http://www.flickr.com

Ciekawym rozwiązaniem może być karnet na zajęcia, które rodzicowi jak i dziecku sprawią wielką radość. Takim przykładem jest nauka pływania dla niemowląt. Warto przyzwyczajać dzieci do wody od najmłodszych lat. Zapewne sami będziemy mieli opory przed taką nauką, jednak pod okiem instruktora to całkiem inna sprawa. W wielu miastach mamy dostępne zajęcia, na których dziecko najpierw przyzwyczaja się do wody, a potem wykonuje się konkretne ćwiczenia, które prócz nauki pływania także wpływają na rozwój malucha.

Comments are closed.