Press "Enter" to skip to content

Co każda kobieta powinna trzymać w swojej garderobie? Jakie ciuchy na pewno powinny się tam znaleźć?

Damska moda to temat na długie opowieści. Jak moda bowiem, to natychmiastowo jest utożsamiana z wielką garderobą młodej dziewczyny, jak i dojrzałej kobiety. Pojawia się jednakowoż taka chwila, że trzeba zajrzeć do szafy, ażeby się dowiedzieć, czy wszystkie rzeczy są rzeczywiście konieczne? A jeżeli tak, to jakie faktycznie zawsze powinny tam być? Na pewno biała bluzka, ponieważ pasuje do wszystkiego oraz przydaje się w każdej okoliczności. Można w niej wybrać się do miasta, na plotki z koleżanką czy rodzinną uroczystość.

moda damska

Źródło: pixabay.com

To ubranie jest zaczątkiem wielu różnych stylizacji.Kolejna rzecz to kardigan, jaki faktycznie może zastąpić płaszcz albo żakiet w mniej oficjalnych sytuacjach. Idealnie dobrany będzie z pewnością interesującym dopełnieniem stroju, będzie także praktycznym rozwiązaniem np. w pochmurne dni. Najistotniejsze, aby nie był rozciągnięty lub zmechacony. Jeśli taki będzie korzystniej wymienić go na inny. Spodnie z materiału są bardzo ważne w sytuacjach formalnych czy biznesowych. Tego rodzaju spodnie mogą być w kant, jednakże nie powinny się rozprostowywać na udzie. W szafie koniecznie powinny znaleźć się jeansy. Właściwie wybrane staną się bazą dla wielu stylizacji tak jak równiez takie elementy jak: kraina-stylu.pl/stylizacja-zimowy-spacer. Najbardziej odpowiednie będą spodnie typu boot cut, czyli z prostymi nogawkami, ale na tyle szerokimi, aby mogla się pod nimi zmieścić górna część butów.

klasyczne szpilki

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Będą one pasować do każdej sylwetki, zaś noszone z butami na obcasie czy koturnie także wydłużą nogi. Najlepiej dobrany kolor to granatowy. Trencz jest już modny od paru sezonów, dodatkowo modeluje sylwetkę. Najkorzystniej wybrać do niego wysokie buty oraz skórzaną torebkę, żeby idealnie wyglądać.Perfekcyjnie się komponuje zarówno ze zwykłymi jeansami, ale także z elegancką spódnicą. Koniecznie jednak dobierzmy trencz jednorzędowy, gdyż dwurzędowy optycznie doda kilka kilogramów. Warto także posiadać prostą spódnicę do kolan. Będzie pasować do każdej sylwetki, przykładowo ukryje zbyt masywne uda, lub kościste uda. Najbardziej właściwe są spódnice z klasycznym fasonem, bez jakichś wzorów czy zdobień. Najlepsze są ciemne kolory. Takie rzeczy w szafie sprawią, iż każda kobieta będzie zawsze przygotowana, żeby podołać nowym wyzwaniom. Więcej ciekawych informacji na ten i inne tematy można znaleźć np tutaj: stylu porady.

Comments are closed.