Press "Enter" to skip to content

Ciekawe rozwiązania w aranżacji wnętrz

Dodatki mogą całkowicie odmienić mało ciekawe wnętrze i nadać mu całkiem nowego charakteru. Ciekawy wzór na zasłonach, oryginalny obraz na ścianie tudzież inne dekoracje to bardzo prosty sposób, by wprowadzić więcej świeżości.

mieszkanie - marina

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Kolorowy pokoik dla malucha

Dom to miejsce, w którym każdy powinien czuć się prawdziwie swobodnie. Bywa jednak i tak, że niekiedy nie mamy pomysłu na aranżacje w naszym mieszkaniu, a co za tym idzie – są one mało ciekawe i równocześnie nieprzytulne. Wielu osobom w szczególności zależy na tym, żeby pokoik dla malucha był piękny i zapewniał doskonałą przestrzeń do zabawy i nauki – -> sprawdź przykłady. Dlatego też zakupujemy specjalne meble dla dziewczynek, a inne dla chłopców, oprócz tego decydujemy się na kolorowe ściany i ciekawe naklejki. Rzecz jasna warto zaangażować do urządzania wnętrza mieszkańca pokoju i sukcesywnie wykorzystywać jego pomysły. Świetnym rozwiązaniem jest także fototapeta do pokoju dziecięcego. Producenci tego typu ozdób zapewniają niezwykle szeroki wybór, tak więc niezależnie czy nasze dziecko lubi zwierzątka, woli piratów, czy może chciałoby mieć księżniczki na ścianie, na pewno wyszukamy coś odpowiedniego. Zadbajmy jednak, by fototapeta do pokoju dziecięcego była jak najlepszej jakości.

Biuro w nowej odsłonie

mieszkanie - landszaft

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Duże fotografie umieszczone na całej ścianie meblościanka to dobre rozwiązanie także w naszej pracy ­– fototapeta do biura z pewnością będzie atrakcyjną ozdobą i przełamie nieco nudny charakter tego rodzaju miejsc. Oczywiście wiele zależy od tego, czym zajmuje się dane przedsiębiorstwo, jako że można wybrać zdjęcie nawiązujące do branży. Przykładowo fototapeta do biura projektowego może przedstawiać architekturę znanego miasta. Będzie to na pewno ciekawe nawiązanie do profilu działalności i podkreślenie charakteru wykonywanej pracy.


W biurach bardzo często wykorzystywane są także rośliny doniczkowe, jakie dobrze dobrane mogą dodać wiele uroku miejscu pracy i stanowić akcent kolorystyczny – ta fototapeta do pokoju dziecięcego mi się podoba. W dodatku warto kolorowe akcenty wykorzystać decydując się chociażby na wyraźny kolor mebli, czy też ciekawe grafiki na ścianach.Wbrew pozorom wnętrze biura wcale nie musi być nudne – wystarczy tylko atrakcyjny pomysł i odpowiednio dobrane dodatki, aby dobrze wyglądało.

Comments are closed.