Press "Enter" to skip to content

Biżuteria dla mężczyzny? Przekonaj się, na co pozwala męska moda

Wielu mężczyzn nie przepada za biżuterią, uważając, że wyłącznie kobiety mogą ją nosić. Jest jednak kilka atrakcyjnych rzeczy, które możemy sprezentować naszemu partnerowi. Nawet jeżeli zarzeka się, że żadnej biżuterii nie założy, poniższe propozycje bez wątpienia mu się spodobają.

Męska biżuteria to przede wszystkim zegarki, jakimi nie pogardzi żaden facet. Szczególnie popularne są tradycyjne modele, które nie zwracają uwagi, a równocześnie stanowią ładny dodatek dopełniający codzienną garderobę. Zegarek może mieć skórzany pasek albo bransoletę, w zależności od osobistych upodobań.

Męska kolekcja Reserved

Autor: Reserved
Źródło: Reserved

Zasadnicze jest, iż każdy model pasuje praktycznie do każdej stylizacji, tak samo na co dzień, jak i do garnituru. Jeżeli mężczyzna często nosi garnitur, można sprezentować mu ładne spinki do mankietów. Stanowią gustowny dodatek, ale muszą być dopasowane do pozostałych elementów, dlatego warto jest posiadać chociaż kilka kompletów spinek, dzięki temu łatwiej je zharmonizować. Spinki przybierają dziś wiele interesujących motywów, również tych humorystycznych, więc warto nimi obdarować młodszego brata, na przykład na osiemnaste urodziny. Spinki można kupić u jubilera, wtedy zyskamy pewność ich wysokiej jakości i wybrać np. spinki ze stali szlachetnej.

Wśród młodszych mężczyzn powszechne są także bransolety. Jeżeli wykonane są z dobrych materiałów, wcale nie wyglądają tandetnie, a zupełnie przeciwnie, mogą dodać stylizacji charakteru, jak zobacz witrynę.

Prezentowany post, to nieprawdopodobnie ciekawy materiał? Jeśli też tak uważasz, to zobacz na odmienny temat, a polecana strona www (https://jagna.pl/majtki-stringi-c-24_29.html) sprawdzi się tu niezwykle.

Ponadto wielu przedstawicieli płci męskiej ceni zawieszki na szyję, a do niebywale popularnych należą krzyże.

Jeśli jednak nie orientujemy się czy mężczyzna, którego planujemy obdarować również za nimi przepada, korzystniej będzie zdecydować się na inną biżuterię, tym bardziej, iż wybór jest dosyć szeroki.

Jeżeli pragniemy przekonać naszego ukochanego do biżuterii, nie zapominajmy, aby nie przesadzić w drugą stronę. Mężczyzna nie może być przygnieciony łańcuchami, a męska biżuteria ma stanowić tylko dodatek, co pozwoli uniknąć komicznego wyglądu. Można bawić się tworzywami, np. łączyć stal z drewnem lub skórą, lecz wszystko ma szykownie się prezentować. Wybierajmy też renomowane marki, jakie są cenione wśród męskiej klienteli, a z pewnością obdarowany solenizant będzie zadowolony z upominku, jaki dostał.

Comments are closed.