Press "Enter" to skip to content

Bardzo ciekawe sposoby na aranżację wnętrz – nowoczesne rolety

Nie każdy wie, że można dokonać zakupu rolet z ciekawymi nadrukami. Ci, którzy widzą, że jest taka opcja mogą żałować, że skusili się na zwyczajne rolety. Ale tak naprawdę to nic straconego, nie trzeba kupować nowych rolet da się zamówić same nadruki. Nadruki na roletach to fenomenalna ozdoba, która będzie ciekawym dodatkiem, gdy będziemy chronić wnętrze naszego mieszkania przez słońcem, lub przed nocnym oświetleniem.

żaluzje

Autor: zenjazzygeek
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór nadruków jest ogromny. Znajdziemy na pewno ciekawe nadruki do sypialni, salonu, czy pokoju dziecka. Jeżeli chcieliśmy zmienić coś w naszym domu, to takie nadruki są dobrym sposobem na tanie i łatwe rozwiązanie. Taka dekoracja nie kłuje w oczy i na sto procent zaskoczy niejednego gościa w naszym domu, bo niewiele osób w ogóle wie o takiej możliwości. Jeśli znamy ulubione bajki naszych dzieci, to możemy zrobić im niespodziankę właśnie takimi nadrukami na roletach. Nasze pociechy na pewno będą wniebowzięte.

OZDOBA, KTÓREJ MAŁO, KTO SIĘ SPODZIEWA

rolety na oknie

Autor: Jon Seidman
Źródło: http://www.flickr.com

Naklejki ścienne to norma w polskich domach, ale nadruki na roletach to pewne novum. Nadruki (więcej info) na roletach to nowa moda, która zyskuje sobie ciągle i wciąż nowych zwolenników. Roleta z ciekawym nadrukiem to idealna dekoracja. Jeśli, więc chcemy kupić nowe rolety do domu pamiętajmy by rozejrzeć się za roletami z nadrukami. Roleta tego typu będzie świetną ozdobą podczas słonecznego dnia, gdy będziemy chronić wnętrze mieszkania przed zbytnim nagrzaniem.

Poza tym każdego wieczora będziemy mogli cieszyć oko jej wyglądem. Pewnie znajdą się sceptycy, którzy stwierdzą, że to zbędny wydatek. Jednak prawda jest taka, że nadruk na rolecie wcale nie jest bardzo kosztowny. Natomiast wnętrze pomieszczenia, w którym jest taka roleta staje się o wiele przyjemniejsze. Jeżeli więc lubimy nowinki i chcemy, by nasze mieszkanie było inne niż wszystkie, to kupno rolet z nadrukami będzie genialnym posunięciem (przykładowo takie: znaleźć fajne nadruki musimy poszperać w Internecie. Jest wiele sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą nadruków tego typu. Możemy poszukać też mieszkań, gdzie takie rolety funkcjonują, byśmy mogli się przekonać do tego pomysłu lub z niego zrezygnować. Jednak dobrze dobrany nadruk na pewno będzie plusem mieszkania, a nie jego minusem.

Comments are closed.