Press "Enter" to skip to content

Zawartość kobiecej szafy czyli co ciekawego znajdzie się w garderobie każdej pani.

Kobiece szafy często będą miały dużo większą objętość niż garderoby wszystkich pozostałych domowników. Jeśli u kogoś w domu są dziewczynki, to szybko może się okazać, że swoimi potrzebami dorównają mamom, ale jeżeli będą sami panowie, to ich wymagania jeśli chodzi o objętość szafy będą jednak dużo mniejsze.

A w damskich szafach można znaleźć bardzo dużo różnych butów i odzieży, na różne okazje i pory roku. Zaczynając od zimy przeciętna pani będzie miała minimum dwie kurtki i stylowy, elegancji płaszczyk. Jedna z nich musi być naprawdę ciepła, tak żeby nawet w najmroźniejsze dni dało się w niej wyjść, pozostałe pewnie będą nieco cieńsze, na cieplejsze dni. Jeśli jakaś pani prowadzi sportowy tryb życia, to zapewne w jej garderobie może się znaleźć też kurtka narciarska – idealnie nadawała się ona będzie nie tylko na stok, ale na wspólne zabawy z rodziną. Narciarskie kurtki dobrze się też sprawdzają podczas śniegu i wiatru, z reguły szyje się je bowiem z materiałów, które radzą sobie w tego typu warunkach.

Kurtka damska

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Przy zimowym wyposażeniu dużo miejsca zajmują również buty – zobacz ofertę – tu także z reguły w damskiej szafie jest ich kilka par na różne sytuacje. Ciepłe, wysokie śniegowce i stylowe kozaczki na wieczorne wyjście to podstawa, ale pewnie przydadzą się także ocieplane buty damskie białe, w jakich można bezpiecznie i wygodnie chodzić w każdą pogodę.

W praktyce zimowe stroje będą zajmowały najwięcej miejsca w każdej garderobie, trudno się zresztą dziwić temu, jeżeli mają chronić przed śniegiem i chłodem. Ubrania letnie zajmują zdecydowanie mniej miejsca, w niejednym przypadku wszystkie sukienki damskie potrzebują mniej miejsca niż dwie zimowe kurtki – wejdź i sprawdź ofertę.

Jeżeli ktoś ma możliwość, to bardzo dobrym wyjściem może być podzielenie garderoby w zależności od pory roku. W takim przypadku rzeczy nieużywane w danej chwili są schowane, a pod ręką są ubrania w których się aktualnie chodzi oraz jakieś potrzebne przez wszystkie miesiące drobiazgi, przykładowo takie jak fartuchy do prac kuchennych.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*