Press "Enter" to skip to content

Zalety reklamy na telebimach

Wszyscy obecnie świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką moc posiadają reklamy. Ich wpływ na wybór konsumentów jest ogromny. Ale aby reklama przyniosła pożądany skutek powinna być widoczna. Z tej przyczyny powstało pojęcie reklamy wizualnej. Reklama wizualna, zarówno w dużych miastach jak i małych miasteczkach, ma przykuć uwagę przechodniów, kierowców, mieszkańców.

Telebim reklamowy

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też powinna być odpowiednio duża i interesująca, mieć odpowiednie wymiary i nowoczesną szatę graficzną zdecydowanie oddziaływać na psychikę człowieka poprzez niepowtarzalny design. Najważniejsze, aby była widoczna i co najważniejsze – pozostała w pamięci odbiorców. Z tej przyczyny niezawodną formą reklamy stały się ekrany diodowe LED.

Reklama na telebimie:
* jest doskonale widoczna każdego dnia, niezależnie od pogody,
* trafia do szerokiego kręgu odbiorców okazuje się, że telebim trafia do prawie 90% konsumentów)
* stwarza większe możliwości niż wielkoformatowe ekrany plazmowe i plakaty,
* nie tylko skutecznie trafia do przyszłych klientów, ale również koszty jej wyprodukowania są o wiele niższe niż spodziewane koszty reklam w mediach.

Agencje reklamowe dokładają wszelkich starań, by telebimy znajdowały się w korzystnych miejscach, aby ich przekaz dotarł do jak największej liczby konsumentów. W Poznaniu godnym uwagi miejscem jest np. telebim Poznań Rondo Solidarności. O powodzeniu tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo znanych poznańskich galerii handlowych Pestka czy Plaza, marketu Tesco jak również bezpośrednie sąsiedztwo popularnego centrum budowlanego czy sklepu Polskie Meble – medas-media.com.pl/t_poznanniepodleglosci.html.

Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości.https://zdrowie-dom.pl/oczyszczacze-akcesoria/46-filtr-hepa-lr-330-do-oczyszczacza-i-nawilzacza-powietrza-beurer-4211125660116.html beurer lr 330 filtr Ekran ten zlokalizowany jest w centrum miasta, we wspaniale wyeksponowanym miejscu.

Czy pragniesz, zgłębić następne wiadomości? Jeżeli tak, to wejdź na ten odsyłacz oraz zobacz w artykule (http://www.aircom.ag/pl/opony-kierunkowe-jak-zakladac/) więcej danych. One niewątpliwie także Cię zaintrygują!

Plusem jest również bezpośrednie położenie takich budynków jak dworzec kolejowy wraz z znajdującą się obok galerią handlowo-rozrywkową Poznań City Center czy siedziby poznańskich uczelni.

Działania marketingowe z wykorzystaniem ekranów diodowych LED wykazują wielką skuteczność, dlatego ożywmy swą reklamę!

Comments are closed.