Press "Enter" to skip to content

Zalety reklamy na telebimach

Wszyscy obecnie świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką moc posiadają reklamy. Ich wpływ na wybór konsumentów jest ogromny. Ale aby reklama przyniosła pożądany skutek powinna być widoczna. Z tej przyczyny powstało pojęcie reklamy wizualnej. Reklama wizualna, zarówno w dużych miastach jak i małych miasteczkach, ma przykuć uwagę przechodniów, kierowców, mieszkańców.

Telebim reklamowy

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też powinna być odpowiednio duża i interesująca, mieć odpowiednie wymiary i nowoczesną szatę graficzną zdecydowanie oddziaływać na psychikę człowieka poprzez niepowtarzalny design. Najważniejsze, aby była widoczna i co najważniejsze – pozostała w pamięci odbiorców. Z tej przyczyny niezawodną formą reklamy stały się ekrany diodowe LED.

Reklama na telebimie:* jest doskonale widoczna każdego dnia, niezależnie od pogody,* trafia do szerokiego kręgu odbiorców okazuje się, że telebim trafia do prawie 90% konsumentów)* stwarza większe możliwości niż wielkoformatowe ekrany plazmowe i plakaty,* nie tylko skutecznie trafia do przyszłych klientów, ale również koszty jej wyprodukowania są o wiele niższe niż spodziewane koszty reklam w mediach.

Agencje reklamowe dokładają wszelkich starań, by telebimy znajdowały się w korzystnych miejscach, aby ich przekaz dotarł do jak największej liczby konsumentów. W Poznaniu godnym uwagi miejscem jest np. telebim Poznań Rondo Solidarności. O powodzeniu tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo znanych poznańskich galerii handlowych Pestka czy Plaza, marketu Tesco jak również bezpośrednie sąsiedztwo popularnego centrum budowlanego czy sklepu Polskie Meble – medas-media.com.pl/t_poznanniepodleglosci.html.

Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości.https://zdrowie-dom.pl/oczyszczacze-akcesoria/46-filtr-hepa-lr-330-do-oczyszczacza-i-nawilzacza-powietrza-beurer-4211125660116.html beurer lr 330 filtr Ekran ten zlokalizowany jest w centrum miasta, we wspaniale wyeksponowanym miejscu. Plusem jest również bezpośrednie położenie takich budynków jak dworzec kolejowy wraz z znajdującą się obok galerią handlowo-rozrywkową Poznań City Center czy siedziby poznańskich uczelni.

Działania marketingowe z wykorzystaniem ekranów diodowych LED wykazują wielką skuteczność, dlatego ożywmy swą reklamę!

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*