Press "Enter" to skip to content

Zadbany facet powinien być ogolony! Sprawdź nasze podpowiedzi

Zadbany facet powinien być ogolony – to twierdzenie cały czas trzyma aktualność w przypadku większości naszych panów. Rzecz jasna nie mówi się tu o sytuacjach, kiedy ktoś posiada wypielęgnowane brodę i wąsy. Także nieduży, parudniowy zarost w wielu sytuacjach dodaje mężczyznom stanowczości i atrakcyjności. Jednak w codziennych okolicznościach, a tym bardziej przy ważnych wydarzeniach, zaniedbana, nieogolona twarz wygląda niezbyt dobrze.

mężczyzna

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Trudno sobie wyobrazić eleganckiego mężczyznę w garniturze na swoim weselu, posiadającego zarost sprzed kilku dni, lub wybierającego z takim wyglądem na kwalifikacyjną rozmowę. Zadbana twarz nie tylko będzie wyglądać znacznie lepiej, lecz będzie również świadczyć o tym, że mężczyzna dba o siebie. Jeżeli nie chce mu się przeznaczyć kwadrans rano na pozbycie się zarostu, to tym bardziej może on nie dbać o inne, znacznie bardziej istotne w życiu sprawy.

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do następnej strony, gdzie przygotowaliśmy szczegółowe wpisy – kliknij w link do artykułu (http://bangbag.pl/sklep/torby-z-juty/).

A w końcu pozbycie się włosów z brody jest wcale trudne, zwłaszcza przy tak ogromnych możliwościach, jakie są obecnie.

W każdym sklepie czy markecie jednym z najczęściej sprzedawanych produktów, jakie się sprzedaje, są maszynki do golenia. Trudno dziwić się temu, bo przecież na Ziemi jest parę miliardów panów i większość z nich potrzebować będzie swoich włosów z twarzy pozbyć się jakimś sposobem. Kilku producentów utworzyło wielkie potęgi na akcesoriach do golenia, rozwijając marki wyceniane na miliardy dolarów i działające w większości krajów świata. Duża część panów stosuje nowoczesne maszynki, w wersji jednorazowej lub z wymiennymi wkładami.

Emocjonuje Cię przedstawiona kwestia? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury (https://www.sneakers.pl/brand/buty-puma/puma-blaze-of-glory.html) pokrewnego wpisu – on również jest warty zainteresowania.

mężczyzna

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

Dużym zainteresowaniem także się cieszą wersje elektryczne maszynek, dzięki którym można się ogolić bez konieczności używania pianek. Lecz prawdziwi twardziele, mężczyźni na sto procent będą się tylko śmiać patrząc na te najnowocześniejsze wynalazki techniczne. W ich przypadku będzie się tylko liczyło tradycyjne golenie jak na facetaria, tak jak robili to ich dziadkowie i ojcowie. Będą im do tego celu potrzebne pędzle do golenia, dobry krem no i rzecz jasna najważniejszy, a jednocześnie trochę groźny przyrząd, to znaczy ostra brzytwa.

Comments are closed.