Press "Enter" to skip to content

WYKONUJEMY FUNKCJONALNĄ POMIESZCZENIE SANITARNE W STOLICY DOLNEGO ŚLĄSKA

Obecnie, gdy brakuje nam czasu na nic raz na jakiś czas używamy wanny, o coraz częściej wskakujemy pada na prysznic, bo szybciej i wygodniej. Stąd też tak ważny jest wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej do naszej łazienki. Na rynku mamy ogrom kabin, są kwadratowe, półokrągłe, ze szklanymi drzwiami i z drzwiami z plastiku, wszystko zależy od tego, co jest w naszym guście. Kabiny prysznicowe to produkt, który wybierany jest niezmiernie często. Ostatnio ludzi, gdy mają remont łazienki decydują się na kabinę prysznicową niż na typową wannę.

Dostojna łazienka w stylu Art Deco

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO

Dużym udogodnieniem jest też to, że przy zakupie kabiny prysznicowej można wybrać wyższy brodzik, który będzie mógł nam służył jako za mini wannę. Kabiny prysznicowe ze szkła hartowanego to wielość modeli, które może nam mętlik w naszej głowie. Dlatego warto po pierwsze myśleć o tym, jak duża kabina będzie właściwa w naszej łazienki, bo to, co świetnie wygląda w hangarze będzie wyglądało całkowicie inaczej u nas w domu. Nie pozwólmy się zwariować szaleństwu zakupowemu, postawmy w tej kwestii na rozsądek.

SZKŁO HARTOWANE

parawany

Autor: Coram Poland

Kiedy słyszymy wyraz szkło kojarzy nam się o czymś co jest kruchym.

Interesujący post? Jeżeli tak sądzisz, wcześniejsza strona też stanowi cenne źródło informacji, które nawiązuje do podnoszonej kwestii.

Każdy z nas na pewno stłukł kiedyś lustro, lub jakąś inny rzecz, bo o zbicie czegoś ze szkła przecież nie jest trudno. Dlatego bywamy razczej ostrożni, kiedy myślimy o tym by kupować jakieś rzeczy do własnego domu ze szkła. Tymczasem zawsze można wybrać przedmioty ze szkła przetworzonego. Szkło hartowane to idealne rozwiązanie, gdy tworzone są talerzyki i wszystkie pozostałe produkty, które w trakcie codziennego korzystania mogłyby szybko się zniszczyć, gdyby były stworzone po prostu ze szkła. Hartowanie tego materiału polega na ogrzaniu go do wysokiej temperatury a następnie zlaniu go zimną wodą. Dzięki temu szkło tego rodzaju jest o wiele większą odporność niż zwykłę szkło. Nie trzeba, więc bać szklanych rzeczy, wystarczy, że sprawdzimy, z jakiego szkła są zrobione.

Szkło hartowane ma wiele różnych zastosowań, z których można skorzystać wyposażająć swoje m4. Możemy kupić szklane półki i szklane blaty, dodatkowo możemy nawet pomyśleć o stworzenie szklanych schodów, czy zamiast typowej kabiny prysznicowej wybrać przesuwane hartowane drzwi, które będą przedzielały miejsce do brania prysznicu od pozostałej części łazienki.

Comments are closed.