Press "Enter" to skip to content

Wnieś wiosnę wielobarwnością

Rozpoczęcie kalendarzowej wiosny już jest. I to tyle, bo jej samej jak dotąd nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi także nie rozpieszczają dlatego zdecydowałyśmy wywabić ją barwą. Kiedy tak jak my spragniona jesteś tęczy w swej szafie, zajrzyj co barwnego mają w ofercie markety wokół ciebie, po czym już teraz ubierz na siebie coś barwnego. Oto parę naszych podpowiedzi.

Kobieta w różowej spódnicy

Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com
Każda z nas posiada jeden czy więcej ulubionych barw. Niemało naszych szaf komponuje się z kostiumów w jednym względnie dwóch głównych barwach, ale w rozmaitych odcieniach a także kombinacjach. Szafy wtenczas stają się jednostajne, przytłumione oraz brak w nich życia. Wybór pewnych barw ukazuje naszą osobowość. Odcienie mogą nam niemało powiedzieć o konkretnej osobie. Konieczne jest więc, by zrozumieć znaczenie każdego z barw. Względnie łatwo jest wykreować szafę, w jakiej znajdują się okrycia, które do ciebie pasują a także w jakich ty czujesz się nieźle.

Kliknij ten odsyłacz, a wtedy zdobądź więcej szczegółów (https://lamalama.pl/dzianiny.html) dotyczących rozpatrywanej w tym artykule zagadnień. Otrzymasz wtedy większą wiedzę!

To może być naprawdę satysfakcjonujące, pod warunkiem, jeśli wiesz, jak je nosić – zobacz. Gdy odgadniesz już, który z kolorów konweniuje do ciebie, możesz zacząć łączyć go z dalszymi by wspaniale wyglądać. Poniżej odkryjesz podpowiedzi, jak wybrać odcień ubrania, jaki konweniowałby do ciebie jak też twojego charakteru.

Kiedy zakładasz żółty top lub koszulkę, upewnij się, że towarzyszą mu jeansy czy spódniczka w ciemnym kolorze. Kolory, takie jak czarny, szary bądź ciemnoniebieski, są kapitalnym dopełnieniem koloru żółtego. Dla przykładu panowie mogą używać żółtego jako wyróżniającego koloru na koszuli bądź krawacie. Kobiety powinny jednak stronić od śmiałych kanarkowych odzień. Mogą one wykorzystać jednakże żółte apaszki bądź drobne wzorki na koszulach, dzięki temu z pewnością udoskonalą swój image.

dziewczyna w sukience

Autor: Jorah Mormont
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety winny wkładać okrycia w odcieniu pomarańczowym tylko wtedy jeśli stanowi on uzupełnienie ich odcienia skóry. Odcień ten najczęściej koresponduje z mocnymi zabarwieniami, takimi jak ciemnoniebieski, popielaty czy nawet czarny. Odcień brzoskwiniowy, który tak naprawdę jest wariantem koloru pomarańczowego wywołuje, iż panie przedstawiają się młodo oraz świeżo. Czasami ponadto dobrze jest zaszaleć z kolorami i fasonami: ONLY ROCK IT . Dla płci pięknej kolor ów świetnie nadaje się na płaszcze, koszule i suknie. Jednak jest to często zbyt mocny odcień, by nosić go co dnia.

Comments are closed.