Press "Enter" to skip to content

Trend narzucający częstą przemiennosć konfekcji i podążanie za modą jako machina napędzająca produkcję odzieży damskiej.

Trendy nakazują szybką przemiennosć garderoby i podążanie za modą. Temu w sklepach jest mnóstwo ubrań o małej jakości. Oprócz tego producenci nastawiają się głównie na zaspokajanie potrzeb klientów o standardowych rozmiarach, bo tak jest prosciej i zyskowniej. Nie ma więc dużej wśród firm tworzących w nietypowych wymiarach.

Producent odzieży damskiej w podstawowym etapie przebiegu produkcji musi zyskać zlecenie – . Ze względu na właściwość branży, znaczną rolę odgrywa sieć umów

moda damska

Autor: Nife
Źródło: Nife

a także system rekomendacji. Występuje to przede wszystkim przy wielkich i regularnych zleceniach, w których to jeden zakład produkujacy nie jest w stanie wykonać całego zamówienia na czas i zleca cząstkę produkcji przyjaznej szwalni.

Często najlepszą formą zyskania zamawiajacego są rekomendacje. Drugą postacią zyskania zleceń są tzw. biura organizacji produkcji, które pośredniczą w procesie spotkania się zamawiajacego ze zleceniobiorcą.

Technika ta jest bardzo skuteczna, gdyż jednostka mediująca daje gwarancje zawarcia ustaleń, ale bywa droga, gdyż instytucje organizacji produkcji pobierają ciagły procent od wartości kontraktu, który to zazwyczaj jest płacony w dużej części przez zleceniobiorcę. Następnie przed przyjęciem zlecenia i oddaniem go do wydziału przygotowania produkcji, zarządca wykonuje wstępną analizę opłacalności, a też podpisują umowę. Następnie zlecenie jest badane przez dział przygotowania produkcji. Dział przygotowania produkcji zamawia potrzebne surowce. W między czasie bzwa projektowany proces procedury produkcji.

Podstawowym działaniem, który dzieje się w szwalni jest rozkrój kupionej na konieczność zlecania tkaniny wedle wytycznych z dokumentacji. Ów tok dziaøania ma miejsce w krojowni.

Nie zwlekaj – jeżeli przypadły Ci do gustu zajmujące wiadomości, to zajrzyj w podany link i czytaj też (http://www.elpasa.pl/kontakt-cms-8.html) nowy tekst.

Tak pocięta tkanina, w formie gotowych wykrojów jest dostarczana do szwalni. W szwalni producent odzieży damskiej przeszywa materiał. Następnie gotowy towar dostarczany jest do prasowalni. W większości przypadków, po odcinku prasowalni, produkt kierowany jest do brakarni. Wykazuje on uchybienia w produkcie.Do zadań brakarni należy zatwierdzony towar ometkować, a także zapakować do opakowań pojedynczych i zbiorczych, pokazanych przez zleceniodawcę. Tak zapakowaná produkcję, razem z dokumentacją wysyłkową, dostarcza się do magazynu artykułów gotowych, w jakim to czeka na odebranie albo wysyłkę.

Comments are closed.