Press "Enter" to skip to content

Tafla lustra jest czymś tajemniczym, w pewnym sensie wróżbą, której nie można okłamać

Lubimy zmiany. Design i projektowanie wystroju wnętrz stały się w naszym codziennym życiu równie ważne jak trendy w ubieraniu się. Poszukujemy swojego nurtu, czegoś, co wyodrębni nas od innych. Każdy próbuje otaczać się przedmiotami kunsztownymi, wartościowymi i praktycznymi zarazem. Dlatego lustra na wymiar są traktowane nie tylko jako produkt codziennego użytku, ale jako doskonały, wysmakowany dodatek.

Lustro

Autor: Marco Hamersma
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami projektując wystrój(polecamy projekt zasłon) naszego wnętrza nie zastanawiamy się nad dekoracją, a to akurat dekoracja wyróżnia nasz dom spośród innych. Czasem boimy się, że coś nie będzie współgrać lub nie do końca jesteśmy pewni, gdzie możemy szukać unikalnych dodatków, które upiększą nasze mieszkanie.

Gdy już przejrzysz ten artykuł, to zerknij również na podobne witryny (http://reklamywiktor.pl/oferta/witryny-i-banery-reklamowe.html), które zawierają nie mniej ciekawe dane – one niesamowicie Cię pochłoną.

Lustra są nieodłącznym elementem dekoracyjnym wystroju naszych domów. Właściwie dobrane mogą optycznie powiększyć pomieszczenia, a jeśli mają nietuzinkowe ramy, pełnią funkcje niesłychanie dekoracyjną. Należy też pamiętać, że miejsce, w którym zawiśnie lustro, musi być przemyślane. W każdym mieszkaniu są takie miejsca, w których lustro wręcz musi się znajdować – warto zobaczyć.

Zasadniczo w łazience, nad umywalką oraz w przedpokoju na ścianie przy wejściu lub jako uzupełnienie drzwi przesuwnych szafy wnękowej. Lustra wieszane w salonach już raczej nie służą do przeglądania, jedynie do uwydatnienia klimatu pomieszczenia. Jeżeli chcemy optycznie powiększyć zbyt mały salon, znakomitym wyjściem jest ulokowanie lustra za, lub nad kanapą, najkorzystniej na wysokości około półtora metra od powierzchni podłogi.

Natomiast bardzo niedobrym pomysłem jest wieszanie luster naprzeciw zestawu wypoczynkowego czy chociażby miejsca do pracy. Wtedy będziemy odczuwać wrażenie, że stale ktoś nas obserwuje. Poza tym obserwowanie przez cały czas własnego odbicia w lustrze, może być bardzo uciążliwe.

Lustro w korytarzu jest konieczne, nawet niezbyt pokaźne. Po pierwsze raczej każdy z nas lubi zobaczyć przed wyjściem z mieszkania, jak prezentuje się „w całości”. Po drugie lustro powiększa przestrzeń, której w typowych korytarzach nie jest za dużo. Dlatego dobrym rozwiązaniem są lustrzane drzwi do szaf przedpokojowych, dzięki temu nie musimy szukać dodatkowego miejsca na ścianie, by przytwierdzić lustrzaną taflę.

Comments are closed.