Press "Enter" to skip to content

Ścianki magnetyczne to znakomity pomysł na reklamę oferty własnej firmy.

Dosyć często w biurach, pracowniach albo też przykładowo w agencjach reklamy konieczne są przedmioty, najczęściej tablice, na których możemy coś zawiesić. Istotne oraz przydatne jest przy okazji to, aby w razie konieczności móc zmienić zawartość takiej tablicy, coś do niej łatwo dodać czy nawet całkowicie ją zmienić. Najlepiej też, by można było do niej przyczepić karteczki, notki itp. za pomocą magnesów a nie pinesek, dzięki temu nie musimy się martwić, że taka plansza w wyniku stosowania po pewnym czasie się nam zniszczy.

konferencja

Autor: SOZIALHELDEN
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy poszukujemy tego rodzaju tablic lub instalacji, powinniśmy zastanowić się nad zamontowaniem w naszym biurze rzeczy typu ścianki (ścianki szklane kraków) magnetyczne, na których będziemy mogli umieścić nie tylko niezbędne notki lub informacje, lub także na przykład ofertę lub reklamę naszej firmy. Takie ścianki są jednym z głównych materiałów wystawienniczych, można na nie trafić w wielu różnorakich marketach, biurach czy przedsiębiorstwach. Dzięki takim planszom konkretne towary będą znakomicie widoczne. Mamy możliwość zdecydowania się na najlepsze dla nas format a także wielkość ścianki albo też określić z ilu części ma się ona składać – jeśli wybierzemy większą liczbę elementów danej planszy, to z tej przyczyny w przyszłości możemy ją łatwiej zmodyfikować w razie potrzeby. Sami możemy z kupionych przez nas elementów stworzyć tablicę na przykład typu „harmonijka” i na każdej części umieścić inny produkt czy opis usługi.

szkolenie biurowe

Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com

Sporą zaletą ścianek magnetycznych jest ich elastyczność i prostota samodzielnego ustawienia w dowolnej konfiguracji tak, aby odpowiadała ona naszym wymagania. Zresztą jeśli nie będzie potrzeby, aby zmieniać tematykę naszej wystawy, to zawsze możemy zdecydować się na nadruk stały, który będzie doskonałą wizytówką naszej firmy (ciekawy serwis). Ważne jest także to, że do ścianek magnetycznych dołączane są zwykle lampy oświetlające prezentację i pozwalające lepiej ją wyeksponować. Dla klienta, który wejdzie do naszego biura albo pracowni i ujrzy taką planszę, może to być dodatkowy argument przemawiający na naszą korzyść i upewniający go, że to właśnie u nas chce zamówić konkretną usługę lub potrzebny mu towar. W końcu chyba nikogo nie trzeba bardzo przekonywać, jak istotna jest reklama (słupki przemysłowe) i co można dzięki niej uzyskać.Jeśli więc potrzebujemy systemu wystawienniczego, który będzie dobrze przedstawiał naszą ofertę i zachęci klientów do danej oferty, to powinniśmy zastanowić się nad takimi ściankami czy planszami.

Comments are closed.