Press "Enter" to skip to content

Sandały Source dopomogą nam przebyć nawet daleką trasę

Kupując sandały Source nie będziemy żałowali decyzji

Im więcej maszerujemy, tym bardziej zależy nam na tym, aby buty okazały się wygodne, nie kaleczyły oraz dobrze chroniły kostkę. Przez to właśnie tak sporo ludzi, zwłaszcza tych, którzy lubią dalekie marsze, decyduje się na sandały Source. Są one właściwie wyprofilowane, przez co podeszwa natychmiast dopasowuje się dobrze do stopy, na dodatek posiadają umacniane paski, które odpowiednio trzymają nogę, przy jednoczesnym zapobieganiu otarciom i odciskom.

buty, sklep górski, turystyka

Źródło: http://www.skalnik.pl/
Takie sandały pasują na każdą pogodę, gdyż posiadają funkcję klapka, a paski niesamowicie szybko wysychają (oferta). Fajną opcją jest także to, że posiadają one gwarancję zielonego punktu, a więc możemy je dać na gwarancji przez dwa lata, lub tak długo, jak długo istnieje widoczny zielony punkt znajdujący się pod podeszwą. To spowoduje, że mamy niejako potwierdzenie ich niesamowitości.

Trzeba posiadać śpiwory Małachowski

Nawet mroźna noc w namiocie ma szansę się kojarzyć z czymś miłym, gdy będziemy na nią właściwie przyszykowani. Należy posiadać śpiwory, które testowane okazały się w trudnych warunkach, a więc na Evereście, bo wtenczas będziemy mieli gwarancję, że skoro sprawdziły się przy takiej temperaturze, to w naszych warunkach również sobie poradzą. Właśnie takie są śpiwory Małachowski (link do strony), które mamy szansę nabyć w odpowiednich sklepach proponujących wyposażenie sportowe i wspinaczkowe, lecz możemy go też nabyć przez internet. Takie śpiwory stosują odpowiednią technologię, która powoduje, że z jednej strony okazują się niesamowicie lekkie oraz dobre w składaniu, a z drugiej odpowiednio osłaniają przed mrozem.


Musimy mieć to co odpowiednie

namioty, sklep górski

Źródło: http://www.skalnik.pl/
Jeśli co chwilę robimy piesze wycieczki i do tego jeszcze uwielbiamy wędrować z namiotem, to musimy mieć właściwy sprzęt. Właściwie dopasowane obuwie, dobry plecak, mocny namiot i ciepły śpiwór są tutaj podstawą. Tylko przez to możemy posiadać świadomość, że nasza wyprawa się uda, a my niepotrzebnie nie narazimy się na niepożądane dolegliwości.

Comments are closed.