Press "Enter" to skip to content

Rozwiązania stylistyczne pozwalające na połączenie elegancji i wygody

Dobrze dopasowane części garderoby muszą łączyć w sobie szyk i komfort. Wspaniale wyglądające, lecz obcisłe i nieprzewiewne, ubrania z syntetycznych tkanin, sprawią duży dyskomfort i pewnie nie będą często wybieranymi pozycjami w naszej codziennej garderobie. Stylistycznych rozwiązań, pozwalających na połączenie tych dwóch cech jest wiele.

sukienka

Autor: ellebil1
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiaj, aby gustownie wyglądać, nie trzeba dusić się w obcisłych, sztywnych, garsonkach i garniturach. Bardzo wygodnym elementem kobiecej garderoby będzie na pewno sukienka z bolerkiem – . W razie kiedy na zewnątrz robi się zimno, najlepiej mieć przy sobie bolerko, które można narzucić na ramiona. Będzie to stanowić wspaniałe, idealnie dobrane dopełnienie stroju, ponieważ sukienka razem z bolerkiem tworzą jedną, komplementarną całość. Gdy sytuacja tego wymaga, w każdej chwili można zrzucić bolerko i schować w torbie. W porównaniu do kamizelek, peleryn, czy szali, bolerko z powodu swoich skromnych rozmiarów, zmieści się we wnętrzu każdej damskiej torebeczki. Sukienka z bolerkiem jest wygodną opcją nie tylko podczas spaceru, czy zakupów, ale na pewno w czasie dużych uroczystości wymagających odpowiedniego stroju. Do eleganckiej sukni niełatwo jest czasem wybrać odzież (Sprawdź – Bielizna xxl) wierzchnią. Bolerko jest więc wspaniałym sposobem na zwalczenie tego problemu. Dla mężczyzn wybierających oryginalny styl i wygodę idealne będą spodnie dresowe El Polako. Gwarantują komfort i oryginalny design. Zazwyczaj spodnie dresowe zakładane poza klubem fitness, czy salą gimnastyczną, prezentują się po prostu brzydko i niechlujnie.

moda męska

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Spodnie dresowe El Polako będą nie tylko elementem garderoby fitnesowej, ale świetnie będą wyglądać na ulicy, w szkole, a nawet w miejscu pracy – zwracamy.pl/spodnie-meskie-marka-el-polako/. Ciekawie prezentują się w towarzystwie tenisówek i sneakersów, szykownych, skórzanych kurtek, marynarek, koszul. Takie zestawienie będzie supermodną syntezą stylu sportowego i klasycznego, idealną dla młodych mężczyzn preferujących wyszukany styl i wygodę. Takie spodnie nie tylko doskonale wyglądają, ale również pozwalają skórze oddychać, nie ograniczają ruchów, nie wymagają pasków, zamków i guzików.

Comments are closed.