Press "Enter" to skip to content

Praktyczne ozdoby na lato

Wiosna i lato to pory roku, kiedy cieplejsze kurtki i płaszcze zastępujemy nieco lżejszą odzieżą. Rzecz jasna ważną składową stylizacji pozostają dodatki, jakie w słoneczne dni powinny zwracać uwagę kolorami, a niekiedy także niebanalnymi wzorami. Jak wybierać dodatki na lato?

odbicie - zdrowie

Autor: Derek Clark
Źródło: http://www.flickr.com

Okulary przeciwsłoneczne

Chociaż okulary przeciwsłoneczne można zakładać zarazem latem, jak i zimą w trakcie słonecznych dni, to o wiele częściej kojarzymy je z upalną pora roku. Jest to nie tylko dekoracyjny, ale również praktyczny dodatek – sprawdzi się zarazem na ulicy, na plaży jak i z chwilą prowadzenia auta. Okulary Dita to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy podążają za modą i cenią sobie jakość zakupywanych produktów. Gwarantują one nie tylko modny wygląd, ale również będą idealnie komponowały się z letnimi kreacjami. Okulary Oakley i innych rozpoznawanych marek modowych mogą być też prezentem dla każdej elegantki – np . Jakie oprawki będą najlepiej wyglądać latem? Moda jest różna, jednak warto kierować się w pierwszej kolejności własnym gustem i wybierać modele najbardziej dopasowane do kształtu twarzy – tylko w ten sposób będą one wyglądały dobrze, bez względu na to, czy są to okulary Gucci, czy też okulary Dita. Na szczęście lato to okres, gdy pozwalamy sobie na większą swobodę w stylizacjach, stąd także kolorowe oprawki będą prezentować się świetnie.

panorama - zdrowie

Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com

Modna biżuteria dla kobiet
Każda kobieta uwielbia biżuterię. Niektóre panie decydują się na piękne kamienie, zaś inne gustują w cieniutkich łańcuszkach, które są ledwo widoczne, a jednocześnie dyskretne. Lato kojarzy się z ozdobami w mocnych kolorach, dlatego warto kupić sobie bransoletkę z kolorowych nitek i ciekawymi zawieszkami podkreślającymi wakacyjny charakter całej kreacji, albo – odzwierciedlającymi ważne wydarzenia w życiu. Piórka i kamienie w stylu boho będą świetnie komponować się z delikatnymi sukienkami i spódnicami, a powracający co roku motyw marynarski podkreśli oczywiście biżuteria w kolorach białym, niebieskim i czerwonym oraz takie motywy, jak kotwica czy też koło sterownicze. Kolorowe sznurki, koraliki, kamienie czy pióra to zazwyczaj wybierane dodatki na lato. Zobacz też

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*