Press "Enter" to skip to content

Parę słów na temat bogactwa w kobiecej szafie z bielizną

Podobnie jak damska torba jest zapełniona różnorakimi przedmiotami, które są konieczne każdej pani w ciągu całego dnia, tak samo dużą różnorodność możemy odnaleźć w damskej szafie z artykułami bieliźnianymi. O ile mężczyzna potrzebuje w tym temacie tylko skarpet i bokserek, o tyle dziewczyna ma już spory wybór. Wszystko po to, żeby móc się ubrać stosownie do sytuacji oraz ubrania na bieliźnie, a jednocześnie czuć się seksownie i komfortowo zarazem.

bielizna

Autor: Axami
Źródło: Axami
Bielizna jest stałym elementem naszego ubioru, choć znajdą się też tacy odważni, którzy w upalne dni rezygnują z bielizny całkowicie. Chociaż przeważnie nie zdaje się być widoczna to różnorodność zdobień, barw i modeli pośród damskej bielizny jest przerażająca.

Dane, które zawiera praktyczna strona (https://crossjeans.pl/ona/jeans/slim), są w gruncie rzeczy użyteczne, jeśli ciekawi Cię omawiany wątek – kliknij zatem tu!

Naistotniejsze jest, żeby czuć się wygodnie oraz jednocześnie dbać o higienę. Tak więc kobiety uprawiające sport postawią na bokserki damskie, wygodne panie ubiorą bawełniane figi, a drapieżne kobiety zdecydują się na ektrawaganckie stringi i koronkowe halki – polecam stronę.

Hurtownie bieliźniane są zaopatrzone w tak ogromny wachlarz i różnorodność sprzedawanych towarów, że w zależności od preferencji każda pani odnajdzie coś dla siebie i będzie mogła pochwalić się bielizną na każdą okoliczność – na wakacyjne leniuchowanie, na intymną randkę, na spotkanie w sprawach biznesowych, czy też na co dzień.

Bielizna korygująca

Autor: Esbelt
Źródło: Akrobatka.pl
Ale trzeba wspomnieć o tym, jakie typy damskiej bielizny są do kupienia dzisiaj, bo samych podstawowych fasonów – bez rozróżnienia na ozdobniki, kolory i materiał wykonania – jest względnie mało. Najważniejsze są oczywiście staniki oraz majtki, choć jeszcze kilka dziesiątek lat temu podstawą damskiej garderoby były kalesony, zasłaniające znaczną część nóg gacie lub szyte z wełny halki. Dziewczęce majtki można podzielić na: figi, stringi (od ang. „string”, czyli ”pasek”), bokserki damskie oraz różnego rodzaju majtki modelujące.

Figi to raczej bielizna standardowa, komfortowa; stringi określane są jako jedne z najbardziej seksownych części bielizny; pomysł na bokserki damskie zaczerpnięto z chłopięcych bokserek, to majtki odpowiednie dla kobiet lubiących aktywność; majtki korygujące gwarantują smukłą sylwetkę. Biustonoszy nie trzeba szczegółowo opisywać, jednak warto wyszczególnić ich rodzaje: bardotka, stanik powiększający, w połowie usztywniany (semi-padded), usztywniany (padded), miękki (soft) oraz bez szwów, czyli biustonosz do uprawiania sportu nazywany też „t-shirt bra”.

Comments are closed.