Press "Enter" to skip to content

Ogrodowe fajeczki rozświetlają wieczory

Ilekroć podziwiamy projekty duńskiej designerki, Pernille Vea, stałej współpracownicy marki MENU, tylekroć ujmuje nas jej niezwykły, projektancki instynkt. Vea potrafi okiełznać każdą materię, nawet tę najtwardszą i zdawałoby się, najbardziej oporną.

Pipe - świeczniki ogrodowe żeliwne

Autor: MENU
Źródło: www.smakprostoty.pl
Tym razem duńska projektantka skierowała uwagę na żeliwo, nadając mu niespotykaną, zupełnie dlań niecharakterystyczną, bo subtelną formę. Vea stworzyła linię świeczników ogrodowych Pipe, które można wbić w pień drzewa, by odmieniły delikatnym blaskiem świec ciepłe wieczory.

Świeczniki-fajeczki, których dwie odsłony proponuje duńska marka MENU (udekoruj swój taras), są, co jest tak znamienne dla projektów Vea, nadzwyczaj proste, ale i zmysłowe.

Zainteresowały Cię wątki zawarte w naszym poście? Czujesz jednakże niedosyt? Więc zapraszamy do nowej strony – naciśnij tu konstrukcja reklamowa i przeloguj się tam.

br>
Czyżbyś miał ochotę otrzymać więcej informacji na ten intrygujący temat? Szukasz detali? Zatem naciśnij i sprawdź (https://www.cermag.com.pl/en/news/newsy-z-cermagu/magazyn-dobrych-cen-2019-2) – następne wpisy czekają na Ciebie.

Można osadzić w nich, wedle woli, tradycyjną, wysoką świecę, bądź niewielki tealight.
Pernille Vea podpowiada, że świecznik można umieścić w szparze w drewnianym tarasie, można zabrać je na pomost, umieścić wszędzie tam, gdzie podłoże jest z jednej strony miękkie, z drugiej stabilne na tyle, by zachować w pionie żeliwny świecznik.

Po raz kolejny i na pewno nie ostatni, duńska designerka czaruje świat swoim talentem, pokazując, że można łączyć przedmioty i materie dotychczas od siebie bardzo odległe – fajki i żeliwo.

Comments are closed.