Press "Enter" to skip to content

Nie tylko źródło oświetlenia, czyli o niebanalnych lampach

Lampki mają już nie tylko na celu oświetlać. Przyciągają wzrok swoim oryginalnym designer i stają się elementem zdobiącym pomieszczenia. Jak znaleźć odpowiedni wzór do swojego domu?

Oryginalna lampa

Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com
Lampy Ranko można zalecić głównie tym, którzy lubią nowoczesny design. Firma proponuje nie tylko lampy wiszące, ale i klasyczne żyrandole oraz małe lampki na biurko. Zwolennicy niecodziennych dekoracji mogą wybierać lampy podłogowe lub nocne o nietypowym kształcie.

Chcesz sprawdzić, co inny serwis wspomina o omawianym w tym artykule temacie? Ten wpis z www (http://archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/planty-raclawickie/) wyjaśni Twe wątpliwości.

Lampy Ranko to co więcej użyteczne kinkiety i plafony, rewelacyjnie pasujące do toalety albo przedpokoju. Ceny lamp firmy są zróżnicowane w zależności od fasonu i zaczynają się od ok. 120 zł za jeden kinkiet. Nowoczesny design już od wielu lat jest wyznacznikiem prostoty i naturalności. To zarazem cechy charakterystyczne skandynawskich firm, takich jak lampy Markslojd (). Choć kojarzone najczęściej ze skromnymi lampkami biurkowymi, stojącymi albo uniwersalnymi kinkietami, w ofercie firmy są również eleganckie, bardziej dekoracyjne żyrandole. Lampy Markslojd zafascynują również osoby poszukujące oryginalnych elementów ozdobnych do swojego mieszkania. Ogromną popularnością kupujących cieszą się między innymi charakterystyczne oświetlenia sufitowe, nawiązujące designem do.. klatki. Ceny produktów marki Markslojd zaczynają się już od 100 zł. Zobacz też .

Dawno już na szczęście minęły czasy, gdy lampki miały na celu jedynie oświetlać pomieszczenia. Dziś efektownie uzupełnią wystrój wnętrza, a czasem pełnią także specjalną rolę. Świąteczne oświetlenie to już nieodzowny element ozdobny każdego mieszkania. W okresie przedświątecznym możemy dekorować nasze mieszkania sznurami małych, kolorowych światełek. Takie lampki charakteryzuje ciepłe światło, które dodatkowo nadaje klimatu spotkaniom w większym gronie. Oświetlenie świąteczne wieszamy przede wszystkim na choinkach, ale też na ścianach, meblach, oraz oplatamy nimi doniczki z kwiatami. Tego typu oświetlenie to też piękne lampiony i świeczniki, które możemy postawić na wigilijnym stole.

Pod tym linkiem opublikowana jest podobna strona prezentująca tego typu sprawę. Zobacz także inny świetny tekst (http://www.pomagier.eu/montazmebli.html) na ten temat. On też jest godny uwagi.

Z bogatej oferty producentów bez problemu wyszukamy coś dla nas, bez względu na to, czy lubimy dyskretne ozdoby, czy kolorowy przepych.

Comments are closed.