Press "Enter" to skip to content

Kurs na funkcjonalność, czyli jakie ubrania cieszą się u nas dużym zainteresowaniem

Ubranie, w którym jedziemy do sklepu bądź nawet do biura powinno być nade wszystko wygodne. Czterdziestolatki, które niemal przez cały dzień doskonale czują się w sandałach na wysokiej koturnie póki co należą do mniejszości, a w gorące dni marynarki wkładają tylko mężczyźni idący na biznesowe spotkanie. Natomiast w spodniach, bluzeczce czy butach chcemy czuć się wyjątkowo swobodnie, a garderoba, która nam ową swobodę zapewnia cieszy się największym zainteresowaniem ze strony konsumentów.

ubrania - landszaft

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Dżinsy są prawdopodobnie najpopularniejszymi częściami garderoby, i to nie tylko w naszym kraju. O ich popularności przesądza uniwersalność. Doskonale pasuje do nich tak (Zobacz – bluza. Kliknij tutaj: bluzy xxl) Adidas, jak i gustowna koszula męska w pasy. Kontynuuj Dlatego w granatowych albo czarnych jeansach można spokojnie pójść do przyjaciół w odwiedziny, jak i udać się na skromne przyjęcie. Do tych spodni pasują również wszystkie rodzaje obuwia. Gdy ktoś ceni markę Puma, Gino Rosi lub Badura buty (nike air buty) tych producentów będą idealnym uzupełnieniem każdej kreacji i oczywiście trzeba je mieć.
Z kolei jeżeli pod uwagę weźmiemy inne elementy garderoby, to taką samą popularnością cieszą się lekkie podkoszulki. Najkorzystniej wyglądają one w zestawieniu z odzieżą sportową. Tą zasadę można również zastosować do obuwia, na przykład do tak cenionych marek, jak Reebok czy Geox buty z tak znanym logo są poza tym wygodne i można je przecież wkładać nie tylko w czasie codziennego treningu. Buty Geox na stronie Ceneo Pomimo tego że w różnokolorowych bawełnianych podkoszulkach chodzimy dość często, to rzecz jasna wspomniany fakt nie oznacza, że tak samo często rezygnujemy z kupowania szykownych kreacji na specjalne okazje. Tak czy owak dla niektórych zapracowanych bizneswomen pastelowe kostiumy firmy Figl czy marynarki z metką H&M stanowią istotny element każdej stylizacji.

Dziś moda stała się tematem licznych artykułów w kolorowej prasie, programów radiowych czy nareszcie przedmiotem dociekliwych badań socjologicznych. I oczywiście nie trzeba być specjalistą, żeby wiedzieć, że wygodnymi kreacjami konsumenci zawsze będą zainteresowani. Jeżeli nawet pracują w wielkiej korporacji, to w trakcie urlopu albo po pracy chcą nosić mniej oficjalną odzież.

Comments are closed.