Press "Enter" to skip to content

Któż z nas nie poznał firmy Lego? Jest to firma ponadczasowa i kultowa, chyba nigdy nie jest w stanie się znudzić? Jakie są składowe sukcesu?

Jak pomyślimy klocki lego, zaobserwujemy niezwykłą historię sukcesu. Brand, który w swojej historii odnotowywał tylko sukcesy, nie było zaś miejsca na upadki. Można powiedzieć że tak jest od zawsze, marka Lego odnosiła sukcesy, zjednując sobie tłumy fanów na całym globie. Nieznane są jednak pewne fakty z historii tej firmy. Prawdą jest że, w tamtym czasie tworzyły się firmy, które chciały wyprodukować takie klocki, ponadto, była firma, która zaczęła produkować bardzo podobne klocki. W jaki sposób to się skończyło, co zrobiła firma Lego?

Nie dało się zauważyć żadnej walki, nieczystej konkurencyjnej gry, firma Lego zachowała się w sposób nowoczesny, na tyle, że mnóstwo obecnie funkcjonujących marek korzysta z tej spuścizny. Zamiast więc udowadniać, że produkty Lego są zrobione z bezsprzecznie lepszych materiałów, że są wspaniałe z bliżej nieokreślonego powodu, zdecydowano się korzystać z marketingu treści. Co to oznacza? Wymyślono szereg ciekawych inicjatyw, które udowodniły wyjątkowość klocków Lego. Przykładowo Microsites, czyli strony z niezwykłą fabułą, które były dedykowane dla każdej serii klocków Lego. Polecana oferta.

Każda konkretna z nich łożona jest z zestawu gier, krótkich filmów i quizów.

Jeżeli poszukujesz uzupełniających informacji na opisywany w tym miejscu problem, to zapewne znajdziesz więcej pod linkiem (https://ortodoncjabecker.pl/).

Kolejna istotna inicjatywa to Lego Miniseries, polega to na tym, że do każdego nowego produktu, Lego kreuje kolejny serial, jaki można pooglądać w internecie. Warto także wspomnieć o Lego Click, czyli o platformie, na której wszyscy fani klocków Lego mogą pochwalić się swoimi konstrukcjami, zamieścić zdjęcia czy

lego

Autor: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com

filmiki, odkrywać dzięki temu z pozostałymi fanami, niesamowity świat Lego. To równocześnie sprawia, że każdy interesuje się Lego, a przecież nie chodzi tu tylko o konkretny produkt, tylko o radość, jaką dzięki niemu zyskujemy.

Lego to firma kultowa i nic nie wskazuje na to, by jej pozycja miała się zmienić. Szczególnie, że tworzone są nowe interesujące serie, jak klocki lego city. Co więcej są przeznaczone dla niemal każdej grupy wiekowej.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, sprawdź przykłady (https://www.klubtanca.pl/silownia/trening-personalny/) opublikowane tutaj. Z pewnością znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie.

Tak to już jest, że produkty Lego kupuje się dzieciom, a frajdę z nich mają również dorośli. Nie ma co się dziwić, rozbudowują one wyobraźnię w każdym wieku, a co najistotniejsze działają tak, że dorośli z powodzeniem mogą bawić się z dziećmi.

Comments are closed.